Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bez PO, ale z Platformą Samorządową
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 19:36
Niech mi ktoś logicznie wytłumaczy po co głosować w wyborach na: PO; SLD; PiS i inne wynalazki jak oni niczym się nie różnią. Chwalą się jakimiś programami a finalny efekt jest taki że mają wspólne "koryto".
Nikogo nie razi że kolegą starosty jest przewodniczący dolnośląskiego PO - człowiek który w "normalnej demokracji" dawno by został z partii (polityki) wyrzucony. Następny standard PO to niejaki Nowak + Tusk - jeden składa mandat posła a drugi to ogłasza.
Proponuję do tego nowotworu PS zaprosić jeszcze działaczy samoobrony + patikotów.

Podobną miłością darzę PiS ale ci przynajmniej nie kombinują z jakimiś komitetami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 19:52
Oj, różnią się niektóre, różnią. To media typu TVN, Polsat, Superstacja czy i publiczna TV wmawiają nam, że jest inaczej. Bandę tworzą tylko PO, SLD, PSL i TR. PO drugiej stronie jest PiS, Korwin, Narodowcy i ortodoksyjne partie chrześcijańskie. Propaganda tylko wmawia nam, że wsio jednakie. Na takiej właśnie propagandzie wygrywają ci, co rządzą w kraju obecnie. I leją potem na nas cienkim sikiem. Wmawiają nam przed wyborami, że PO to nie PO, że już TERAZ to wiedzą, co zrobić by było OK i że nas kochają miłością bezwarunkową. A co do PiS (chociaż to nie całkiem moja bajka) - racja. Podziwiam "Pisowców", że atakowani tak chamsko od lat i praktycznie w każdej sytuacji, potrafią zachować swoją twarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 października 2014r. o 20:13
Polityka wszystkich rządów III Rzeczypospolitej doprowadziła do całkowitego oderwania się rządzących od rzeczywistości i coraz bardziej bezczelnego uwłaszczania się na publicznym majątku.Człowiek stał się tylko przymusowym dawcą .[img=1413310385_zquk92n.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2014r. o 20:16
czy chodzi Ci o twarz Hoffmana,Giżyńskiego,Brudzińskiego czy Pawłowicz?
a może o ''twarz'' Rysia ''Wędrowniczka'' Czarneckiego który zmienia ''twarz'' w zależności od kierunku ''wiatru historii'' ;)
czy to nie on wprowadził synka bocznymi drzwiami na sale sejmowe ;)
ot człowiek z ''zasadami''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie lubię pana.m niezalogowany
14 października 2014r. o 20:22
PanM napisał(a): Zagadka

I proszę nie mówić że jestem złośliwy .

Jak długo po wyborach będzie istniała Platforma Samorządowa .?
Co nam teraz obiecuje ?

Na pewno będzie istniała dłużej niż ruch palikota prowadzony przez pana w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie lubię pana.m niezalogowany
14 października 2014r. o 20:27
PanM napisał(a): Zagadka

I proszę nie mówić że jestem złośliwy .

Jak długo po wyborach będzie istniała Platforma Samorządowa .?
Co nam teraz obiecuje ?

Na pewno będzie istniała dłużej niż ruch palikota prowadzony przez pana w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 20:44
~ napisał(a): Oj, różnią się niektóre, różnią. To media typu TVN, Polsat, Superstacja czy i publiczna TV wmawiają nam, że jest inaczej. Bandę tworzą tylko PO, SLD, PSL i TR. PO drugiej stronie jest PiS, Korwin, Narodowcy i ortodoksyjne partie chrześcijańskie. Propaganda tylko wmawia nam, że wsio jednakie. Na takiej właśnie propagandzie wygrywają ci, co rządzą w kraju obecnie. I leją potem na nas cienkim sikiem. Wmawiają nam przed wyborami, że PO to nie PO, że już TERAZ to wiedzą, co zrobić by było OK i że nas kochają miłością bezwarunkową. A co do PiS (chociaż to nie całkiem moja bajka) - racja. Podziwiam "Pisowców", że atakowani tak chamsko od lat i praktycznie w każdej sytuacji, potrafią zachować swoją twarz.


Rozumiem że te dobre partie/ugrupowania brzydzą się tymi co wg ciebie tworzą bandę?
Rozumiem że z bandytami nie negocjuje się a tym bardziej nie robi się żadnych interesów i nie zawiera się koalicji powyborczych?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2014r. o 21:21
~ napisał(a): ... Udanego dnia :)


Dziękuję :) W zasadzie był udany ... dowód ... jeszcze żyję , ale nie wiem, jak jutro przeżyję :D Dylemat egzystencjalny ... cholera. Mi to się już nawet kląć nie chce. Owszem , dużo nas , ale jak nas skonsolidować , skoro wszyscy boją się swego imienia , choć inteligencji nie brakuje ? Szachownica zamieszczona przez Przema , perfekcyjnie wręcz oddaje współczesne pole " walki ". W kontekście historycznym było z resztą tak samo . Na wszystkich średniowiecznych frontach dzielnie walczyli ze sobą królowie , a umierali chłopi. Dzisiaj królowie się dogadali w procesie globalistycznym , a chamstwo nadal ściele się pokotem.

Takiż to świat , okrutny świat , czemuż innego nie ma świata ?
A mówiłem Ci już Drogi NieAntosiu, coś o chemitralach ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.