Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bez PO, ale z Platformą Samorządową
~chyzy ryż niezalogowany
14 października 2014r. o 12:07
w końcu ktoś coś mądrego napisał, a tego kajtka czy jegomościa zostawmy bo na ta chorobę nie ma "lekarstwa dozwolonego prawem"
rzygam platformą i na platformę jestem także homofobem i nie wstydzę się tego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
14 października 2014r. o 13:10
tak się zastanawiam czy gestykulacja pana Dariusza jest mimowolna czy raczej przeszedł on jakieś specjalistyczne szkolenie.Pod tym względem ma przewagę nad byłym starostą i myślę,że wyrasta nam rasowy bolesławiecki polityk.Mnie przekonał do siebie tym,że jak tylko objął funkcję starosty,to od razu zlikwidował kontrowersyjne,kosztowne i niepotrzebne nikomu stanowisko etatowego członka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ze starostwa niezalogowany
14 października 2014r. o 13:13
~pinochet napisał(a): tak się zastanawiam czy gestykulacja pana Dariusza jest mimowolna czy raczej przeszedł on jakieś specjalistyczne szkolenie.Pod tym względem ma przewagę nad byłym starostą i myślę,że wyrasta nam rasowy bolesławiecki polityk.Mnie przekonał do siebie tym,że jak tylko objął funkcję starosty,to od razu zlikwidował kontrowersyjne,kosztowne i niepotrzebne nikomu stanowisko etatowego członka.


Zlikwidował członka, bo sam został starostą :) Pomyśl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 13:25
Członek odrośnie, jak przegra wybory ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2014r. o 13:41
~ napisał(a): Kajtek, Ty nie kumasz czaczy. Ktoś chcący być w sferach lokalnej władzy, gdy widzi, że komukolwiek chce się rzygać czytając jego wywody, winien się przynajmniej zastanowić co i dlaczego robi. Pojęcie "wszyscy" jest w polityce totalnie bzdurne, bo "wszyscy" to "nikt". Służy ono tylko politykierstwu i propagandzie. Ścierwomedia popierające obecnych władców Polski (bo słowo "władze" to w przypadku PO i PSL z SLD i innymi Ruchami, słowo uwłaczające władzy wybieralnej, jako takiej) operują nim na okrągło. Dla nich WSZYSCY są szczęśliwi, WSZYSCY się bogacą, WSZYSCY widzą, kto wprowadza wojnę polsko-polską... PO też nie niszczy WSZYSTKICH, a jedynie tych, którzy nie są z tą mafią. I Bogu ducha winnych, którzy nie są z... nikim. ŚLEPY jesteś chłopie, gdy nie widzisz, co się dzieje... Europejskopolski świat odwrócił proporcje wartości uniwersalnych, "zakazał" wolności słowa, sprowadził ludzi do poziomu odczłowieczenia. I to nie wina wyborców, a tych, którzy od dość dawna wybory wygrywają. Przez oszustwa, spreparowaną ordynacje wyborczą, zniechęcanie ludzi do aktywności. Żal ogarnia - mnie - gdy widzę, że są jeszcze tacy ślepcy, jak Ty, czy... Jegomość. Masz radochę, to siedź sobie w tym bagnie. Twoja wola. Ja będę robił wszystko, by takich ludzi, jak Jegomość czy inni Peowcy, eliminować z życia społecznego. I właśnie, jako tylda. Bo obecnie ujawnienie się powoduje jeszcze większe kłopoty, niż mieli je dysydenci w czasach komuny. Wówczas niszczono, a nawet zabijano, pojedyncze osoby. Teraz "władza" niszczy całe rodziny, a i ich znajomych. Mafijny bandytyzm w czystej formie...


Ja bym tego lepiej nie opisał. To Ty Antoś ? ... dużo tutaj tych dwieściesiedemnastek :D

Platforma, Panowie odchodzi do lamusa historii , co było z resztą do przewidzenia , po tym jak szczur s... ił z tonącego okrętu. Problem polega na tym , że i tak nic się nie zmieni , ponieważ Ludzie za bardzo zapatrzeni są w polskojęzyczną telewizornię. Trzeba chyba po podwórkach tłumaczyć na czym polega kłamstwo.

A dla rozluźnienia atmosfery proponuję Konrada :



Ciekawym ,. jak pan Dariusz skomentował by siedem lat chudych. Ale nie liczcie na tłuste :D

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 13:57
Konrad tobie też ch... dupa i kamieni kupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 14:38
Już Ci mówiłem Panna, że nie Antoś, ale skoro Ci wygodnie... Niech będzie:) Trzeba mnie się było porannie wykrzyczeć trochę, bo skręt kiszek mnie bierze, gdy widzę te "wygadane" opinie "kajtków" czy "jegomościów". I wcale mi nie lepiej, że Ty czy ktoś inny ma podobne zdanie do mojego, a krew zalewa, że jest nas spora grupa, a nasz Kraj... "Ch..., d... i kamieni kupa"... A i że lokalne kacyki mają się dobrze, bo znajdują popleczników i wyznawców. Pozapartyjnych niby. Swołocz jedna. Dla kariery i kasy matkę, ojca i resztę rodziny na "konia" wsadzą i wpuszczą w biedę. I jeszcze znajda w sobie tyle pychy, by to haniebne postępowanie usprawiedliwić i uzasadnić "dobrem ogółu"... Kończę, bo same przekleństwa się mi na myśl cisną, a moderator czuwa..., hi, hi, hi... Udanego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2014r. o 16:17
~kajtek napisał(a):
~ napisał(a): ... A patrząc na filozoficzne wywody Jegomościa rzygać się chce...


Tobie, czy wszystkim użytkownikom serwisu Bolesławiec dla Ciebie ?
Powinno się chcieć ? ;)

Mi też się trochę chce. Robisz za adwokata, jak widzę. Jakiś konkretny powód?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.