Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czas na zmiany. Zacznijmy je od Samorządu
~Ciekawski niezalogowany
27 października 2014r. o 11:20
~ napisał(a):
~Ziobrysta napisał(a): Proszę szefa struktur PiS w Bolesławcu o podanie kandydatów do miasta i powiatu oraz do sejmiku z partii Ziobry, bo chciałbym na nich zagłosować. A i może nie tylko ja, wolę Ich od kandydatów pisowskich.

Działacze z partii P. Ziobry nie wyrazili woli kandydowania z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Lider Solidarnej Polski p. Malak kandyduje z listy miejskiej komitetu p. Cołokidziego.


Nie wyrazili woli czy może zostali wykukani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam A. niezalogowany
27 października 2014r. o 12:10
Mam zapytanie do szefa struktur PiS: ilu kandydatów do rad gmin i powiatu zaproponowała lokalna Solidarność? W całym kraju na ogół idzie do wyborów samorządowych z Prawem i Sprawiedliwością. U nas też? Może warto było o tym wspomnieć w swoim wystąpieniu a nie opierać się na programie krajowym partii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 13:31
~Ciekawski napisał(a):
~ napisał(a):
~Ziobrysta napisał(a): Proszę szefa struktur PiS w Bolesławcu o podanie kandydatów do miasta i powiatu oraz do sejmiku z partii Ziobry, bo chciałbym na nich zagłosować. A i może nie tylko ja, wolę Ich od kandydatów pisowskich.

Działacze z partii P. Ziobry nie wyrazili woli kandydowania z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Lider Solidarnej Polski p. Malak kandyduje z listy miejskiej komitetu p. Cołokidziego.


Nie wyrazili woli czy może zostali wykukani.
u

Poszli pewnie za korytem. Ziemia bol? Jej lider to przecież czerwony UWolnosciowiec!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W. K niezalogowany
27 października 2014r. o 13:36
~Adam A. napisał(a): Mam zapytanie do szefa struktur PiS: ilu kandydatów do rad gmin i powiatu zaproponowała lokalna Solidarność? W całym kraju na ogół idzie do wyborów samorządowych z Prawem i Sprawiedliwością. U nas też? Może warto było o tym wspomnieć w swoim wystąpieniu a nie opierać się na programie krajowym partii?


Lokalna Solidarność na listy PiS nie proponowała nikogo. Kilku członków "S" wyraziło chęć kandydowania i wszyscy są na listach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 15:51
Programy PiS są szkodliwe dla Polski na każdym szczeblu. po prostu są do du..y.! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2014r. o 16:08
~mir.ko napisał(a): to samo słyszymy od lat i jakoś platforma wygrywa. cieżko mi uwierzyć że 1/3 wyborców to głupia mafia

Mafia to nie, ale głupia z pewnością. Bo większość ludzi, czy to w Polsce czy gdzie indziej, jest po prostu głupia. A bardziej precyzyjnie mówiąc, większość ludzi to ignoranci, interesujący sie polityką od święta. A takim świętem są własnie wybory.

Nie od dziś wiadomo, że jakość rzadko idzie w parze z ilością. 1/3 Polaków słucha disco polo. Słuchaj więc disco polo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 16:09
~ napisał(a):
~Ciekawski napisał(a):
~ napisał(a):
~Ziobrysta napisał(a): Proszę szefa struktur PiS w Bolesławcu o podanie kandydatów do miasta i powiatu oraz do sejmiku z partii Ziobry, bo chciałbym na nich zagłosować. A i może nie tylko ja, wolę Ich od kandydatów pisowskich.

Działacze z partii P. Ziobry nie wyrazili woli kandydowania z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Lider Solidarnej Polski p. Malak kandyduje z listy miejskiej komitetu p. Cołokidziego.


Nie wyrazili woli czy może zostali wykukani.
u

Poszli pewnie za korytem. Ziemia bol? Jej lider to przecież
czerwony UWolnosciowiec!!!


Odezwały się popłuczyny po Unii Wolności! Ziemia Bolesławiecka jako jedyna organizacja w powiecie bolesławieckim występuje pod tą samą nazwą od 2002r.Wszystkie pozostałe to przechrzty-kryjące się tchórzliwe pod szyldami zmienianymi na czas wyborów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:38
~Program PiS dla miasta i powiatu napisał(a): Wysłuchałem przemówienia szefa PiS i z nie słyszałem w nim nic poza frazesami. Pan przygotował skrót z programu PiS, tylko jak on się ma do naszej lokalnej społeczności


W takim razie pora na wizytę u laryngologa. A może innej specjalności.
Powiat bolesławiecki zawsze był za komuchami, kiedy już komuch kompletnie się zgrały, przeniosła się sympatia na różową UW (rozwodnionych czerwonych) i na POpaprańców. Rezultaty są widoczne gołym okiem: ludzie leczą się w szpitalach w Zgorzelcu, Lubaniu i Lwówku, a nasi strzelają sobie samobóje wykaszając z neurologii szpital wojewódzki, ale nawet nie przejmując w pełni ich zleceń! Największą inwestycją czewrono różowej koalicji jest siedziba Starostwa, orliki kosztujące miliony złotych (jakby nie można było zrobić boiska za kilkadziesiąt do 100 tys.!), promocja lasów oraz niekończące się dziury w drogach. O skali krajowej rezultatów POpaprańców szkoda strzępić języka!

Jaki problem mają młodzi wykształceni durnie z wielkich miast? Problemem
jest PiS! PiS już był i za jego rządów poprawiły się wszystkie wskaźniki ekonomiczno-finansowe! Ale co to obchodzi MWDzM? Oni się martwią, że nie uda się zrównać z ziemią tego co do tej pory jeszcze jakoś stoi, gdyby PiS doszedł do władzy![img=1414431492_ad9edzf.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego