Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyższa pozycja rankingowa
~ferdek niezalogowany
1 listopada 2014r. o 15:35
Każdy wie z czego słynie nasz szpital i raczej nic tego nie zmieni ..............wszyscy wolą do Zgorzelca czy Lubania bo u nas zaraz wielki problem.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2014r. o 18:20
"Szpital Powiatowy to jedna z najlepszych tego typu jednostek w województwie dolnośląskim" Co to znaczy tego typu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
1 listopada 2014r. o 18:47
A ja rodziłam w bolesławcu i jestem zadowolona. Nie widzę potrzeby korzystania z usług innych szpitali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
1 listopada 2014r. o 18:48
A ja rodziłam w bolesławcu i jestem zadowolona. Nie widzę potrzeby korzystania z usług innych szpitali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
1 listopada 2014r. o 18:48
A ja rodziłam w bolesławcu i jestem zadowolona. Nie widzę potrzeby korzystania z usług innych szpitali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2014r. o 19:01
~:) napisał(a): A ja rodziłam w bolesławcu i jestem zadowolona. Nie widzę potrzeby korzystania z usług innych szpitali.

Poród to nie choroba .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
1 listopada 2014r. o 19:01
" Wykonywana będzie endoskopowa cholangiopankreatografia wsteczna czyli metoda diagnostyczna łącząca w sobie techniki endoskopowe i rentgenowskie - mówi dr Wojciech Kurasz.
- Wcześniejsza diagnoza pozwala wyleczyć wiele chorób, np. nowotworu jelita grubego."

A czy jak już postawią diagnozę to będziecie się leczyć z tego raka jelita w Bolesławcu?
Czy robi się tu takie operacje usunięcia nowotworu?
Czy lekarz który nie robi takich operacji objawi nam właściwą diagnozę?

Należy spytać czy sprzęt będzie obsługiwany przez specjalistę, bo sam sprzęt niczego zawczasu nie wykryje.
Dobry znachor potrafi wykryć chorobę bez sprzętu a cienki lekarz ze sprzętem nic nie wykryje.

No chyba że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o "wyższą pozycję rankingową" i "spotkania z dziennikarzami" aby się chwalić co się ma w gabinecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
1 listopada 2014r. o 21:42
Proponuję zrobić zwykłą statystykę -gdzie byłeś leczony szpitalnie a gdzie chciałbyś być leczony.
Moja bliska osoba była leczona na dwóch różnych oddziałach i była to za każdym razem porażka -mówimy o szpitalu w naszym mieście i jeden raz w Lubaniu i tu o niebo lepiej.I taki przypadek lekarz prowadzący (ordynator) z Bolesławca.
Podsumowanie -masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza