Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
P.Roman - Jedno miasto, jeden gospodarz
~iluzjonista niezalogowany
5 listopada 2014r. o 8:27
~ napisał(a): Piotr Roman , na stanowisku prezydenta miasta , to gwarancja spokoju , stabilności i rozsądku. !!
Bez , czasami , przykrych niespodzianek !! Bez błędnych posunięć w zarządzaniu miastem !!
To pewność jutra i rozwoju miasta a tym samym polepszenie warunków zycia mieszkańców.Łubu dubu, Łubu dubu, Łubu dubu niech żyje nam najjaśniej panujący PR! To mówiłem ja jeden z prezesów na Pana liście do powiatu. Czy dostanę premię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Głos młodych niezalogowany
5 listopada 2014r. o 8:49
Młodzi mają do powiedzenia tylko jedno słowo.Brzydkie fakt ale treściwe .[img=1415173779_fssyboq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:40
P.Roman - Jedno miasto, jeden gospodarz... wielu pustych placów w mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 listopada 2014r. o 9:47
"Wielu ludzi wyjechało zagranicę...

Do pracy zagranicą wyjeżdżają ludzie ze wszystkich miast, ze Zgorzelca, Lubania, ze Złotoryi, Lwówka Śląskiego. W Bolesławcu według GUSu stopa bezrobocia jest poniżej 7%. Jest to poziom niższy niż np. Legnicy, Zgorzelcu, w miastach, w których niedawno stopa bezrobocia była znacznie niższa niż Bolesławcu."

z takim podejsciem do rynku pracy romciu betoniarz tylko sobie szkodzi. tak moze sie wypowiadac prezydent polski a nie miasta boleslawiec. co nas obchodzi zgorzelec, luban, lwowek, zlotoryja, jesli to nie nasze miasta a on nie jest tam prezydentem. z tej wypowiedzi wynika, ze romciu betoniarz nie ma pojecia ani zadnej wizji jak pozbyc sie bezrobocia. kazdy mieszkaniec wie, ze liczba jest zanizona albo smieciowymi umowami albo tym, ze nie wszyscy sie melduja jako bezrobotni.
to, ze gdzies indziej jest inaczej nikogo nie interesuje, my chemy wiedziec jak jest u nas i jakie rozwiazania problemow maja kandydaci, dotyczace naszych mieszkancow a nie mieszkancow z siegburga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"" niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:13
"Komercjalizacja " szpitala powiatowego bardzo dobry pomysł!! Potem przekształcenie w spółkę pracowniczą-można podejrzewać kto nabędzie pakiet większościowy :-) !!! Sprawdzone z Miejskim Zakładem Rehabilitacji. Jedna kadencja powinna wystarczyć, w końcu przećwiczone! Szczególnie załoga szpitala powinna głosować za takimi rozwiązaniami-będzie jej lepiej!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:15
~"" napisał(a): "Komercjalizacja " szpitala powiatowego bardzo dobry pomysł!! Potem przekształcenie w spółkę pracowniczą-można podejrzewać kto nabędzie pakiet większościowy :-) !!! Sprawdzone z Miejskim Zakładem Rehabilitacji. Jedna kadencja powinna wystarczyć, w końcu przećwiczone! Szczególnie załoga szpitala powinna głosować za takimi rozwiązaniami-będzie jej lepiej!!!


CAR jest fachowcem od tego typu rozwiązań!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:44
List Otwarty do Wyborcy Niezainteresowanego Polityką
2014-11-05 09:26

Szanowny Potencjalny Wyborco Niezainteresowany Polityką,

Wiem, że mimo braku politycznej orientacji, pod wpływem społeczno-medialnej presji, bardzo korci Cię, żeby jednak zagłosować.

Nie daj się ponieść tym emocjom! Jeżeli tylko dobrze życzysz Swojemu Krajowi, nie głosuj!

Wybór radnych, posłów, senatorów, prezydenta... to sprawa zbyt poważna, aby zajmowali się nią (pardon!) ignoranci. Rozumiesz chyba, że jeśli chodzi o kierowanie państwem (podobnie jak kierowanie samochodem, samolotem, okrętem, wózkiem widłowym itp.) decyzje powinni podejmować ludzie, którzy mają o tym jakieś pojęcie. Twój udział w głosowaniu najprawdopodobniej pogorszyłby jakość wyboru! Wytrzymaj! Twoje bohaterskie powstrzymanie się od głosowania to rozwiązanie, które powinieneś wybrać dla dobra Ojczyzny.

(autor: Krzysztof Boruszewski)

Sytuacja jest nieco trudniejsza, jeśli nie masz pewności co do swojego braku zainteresowania wobec polityki. Czasem oglądasz wiadomości? Czasem czytasz jakieś informacje polityczne? Mimo wszystko załóż wtedy, że (przyznaj się... kandydatów wyborczych znasz jedynie z plakatów, a ich dotychczasowych dokonań i planów na przyszłość w ogóle nie znasz...) Twój udział w głosowaniu niczego dobrego nie przyniesie.

Pewnie działacze wszystkich partii politycznych będą Cię namawiali do ostatniej chwili... ale Ty bądź twardy. Odpowiadaj im, że zagłosujesz następnym razem, np. za 4 lata, gdy już będziesz wiedział czego od nich wymagać.

I wtedy, rzeczywiście, bez żadnych wątpliwości powinieneś pójść do lokalu wyborczego. Mając już dobrą orientację, będziesz w stanie wybrać najlepszego z Twojego punktu widzenia kandydata na radnego, posła lub senatora.

Do zobaczenia przy wyborczej urnie. Za cztery lata! A przynajmniej nie wcześniej niż za rok.

Z wyrazami szacunku
Chłodny Żółw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:57
~ napisał(a): List Otwarty do Wyborcy Niezainteresowanego Polityką

... Jeżeli tylko dobrze życzysz Swojemu Krajowi, nie głosuj!pierdu, pierdu. "Nie głosuj"? A właśnie że będę głosować bo nie zamierzam pozwolić aby za mnie decydowali tylko "fachowcy" od polityki, oszołomy i lokalni żałośni politykierzy. Odkąd możemy swobodnie wyrażać swoje zdanie powinniśmy głosować kiedy tylko mamy okazję. Nasz głos naprawdę się liczy. Odwieść od tego zamiaru starają się tylko ci którzy się boją opinii wyborców. :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu