Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
P.Roman - Jedno miasto, jeden gospodarz
~Uncle Sam niezalogowany
4 listopada 2014r. o 8:29
Stypendysta rządu Stanów Zjednoczonych w ramach programu International Visitor Leadership Program.

Z angielskim na poziomie 6 kl. szkoły podstawowej? :)
Niech jeszcze powie z jakich pieniędzy tam się gościł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
4 listopada 2014r. o 8:55
Na bezrybiu nawet rak ryba.
Czy powiatem ma dalej rządzić emeryt z SLD i podstarzały szef Rady Powiatu Stasik, który bardzo szybko zbliża się do 70 lat?
Czy jakaś inna nowa koalicja, np miasta i Ziemi Bolesławieckiej czy nawet z Relichem( przynajmniej młody facet).

Jestem za zmianami, wywiad z Romanem pokazuje, kto ma wizję rozwoju powiatu i miasta.Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
4 listopada 2014r. o 9:34
Zacznę od początku. Basen Orka tak chętnie odwiedzany przez Bolesławian, przynosił ogromne straty dla miasta, więc został oddany ZEC w Bolesławcu. Było zbudować tą ORKĘ na basenach odkrytych. Po drugie bezrobocie w Bolesławcu jest fikcyjnie zaniżane przez urząd pracy. Bezrobotni na siłę są wypychani na umowy-zlecenie do byle jakiej pracy i to bezmyślnie: murarz na kasę fiskalną, a piekarz do klejenia dziur. Paranoja. Dlatego ludzie są skreślani z listy bezrobotnych na 3 m-ce bo nie poszli do pracy ponieważ pracodawca napisał że odmówił przyjęcia pracy, a nie że nie spełnia wymagań i się nie nadaję, nawet się nie którzy już nie rejestrują. Po trzecie piękny rozwój Bolesławca i sklepy święcące pustkami. Pełno lokali do wynajęcia. Po 17-tej na rynku prawie nikogo nie ma jakby się miasto wyludniło - to sukces gospodarczy rzeczywiście. Zaraz kolejna dawka informacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12786
#Piotr Żak nieaktywny
4 listopada 2014r. o 10:11
Po zapoznaniu się z wywiadem Prezydenta Miasta Bolesławiec, czuję się wywołany do tablicy. W dalszym ciągu twierdzę, że budowa „Subregionalnego Centrum Przesiadkowego w Bolesławcu” wyceniona jest w niżej prezentowanych, oficjalnych dokumentach i wypowiedziach na 100 milionów złotych.
1. Strategia Rozwoju Bolesławca,
http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/get_file_contents.php?id=147411 strona 18 ,
2. Strategia Rozwoju Euroregionu Nysa -Plan działań,
http://www.euroregion-nysa.pl/images/stories/111/plandzial.pdf
strona 5 ,
3. Relacja Radnego Rady Miasta
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=10544&
Pozdrawiam
:) :)

www.piotrzak.boleslawiec.pl, FACEBOOK- www.facebook.com/architektpiotrzak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 listopada 2014r. o 11:53
~Yaco napisał(a): Zacznę od początku. Basen Orka tak chętnie odwiedzany przez Bolesławian, przynosił ogromne straty dla miasta, więc został oddany ZEC w Bolesławcu. Było zbudować tą ORKĘ na basenach odkrytych. Po drugie bezrobocie w Bolesławcu jest fikcyjnie zaniżane przez urząd pracy. Bezrobotni na siłę są wypychani na umowy-zlecenie do byle jakiej pracy i to bezmyślnie: murarz na kasę fiskalną, a piekarz do klejenia dziur. Paranoja. Dlatego ludzie są skreślani z listy bezrobotnych na 3 m-ce bo nie poszli do pracy ponieważ pracodawca napisał że odmówił przyjęcia pracy, a nie że nie spełnia wymagań i się nie nadaję, nawet się nie którzy już nie rejestrują. Po trzecie piękny rozwój Bolesławca i sklepy święcące pustkami. Pełno lokali do wynajęcia. Po 17-tej na rynku prawie nikogo nie ma jakby się miasto wyludniło - to sukces gospodarczy rzeczywiście. Zaraz kolejna dawka informacji


Taka ocena rzeczywistości jest diametralnie inna od tej prezentowanej w wywiadzie .
Dlaczego ?
A dlatego że mieszkańcy Bolesławca chcą aby mówiąc Miasto miało się na myśli ich problemy .Mieszkańcy potrzebują pracy , stabilizacji i bezpieczeństwa a nie pomników urzędniczej chwały.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~** niezalogowany
4 listopada 2014r. o 11:53
O szpitalu to już Pan Roman siadał i gadał kilka razy- pamiętamy o 150 tysiącach co rok (publicznie deklarowanych), ale potem okoliczności się zmieniły...śmiechu warte obietnice. Porównania do Zgorzelca????-tam miasto i powiat działają wspólnie dla dobra mieszkańców, co najważniejsze szpital w Zgorzelcu nie jest przekształcony. Dziwne jest wprost nichęć obecnych władz miejskich do szpitala-Pan Prezydent mówi o tepie inwestycji SOR i oddziału zakaźnego... ciekawe jakie było to tępo gdy był Pan Starostą? Jaki "gwałtowny" rozwój przeżył szpital powiatowy w tamtym okresie? Ile nowych oddziałów zostało otwartych? "Menadżer" Konopka będąć w jeszcze w Radzie Kasy Chorych doprowadził do pomniejszenia kontraktu szpitala w Bolesławcu-można sprawdzić informacje jawne dostępne na stronach NFZ. OBŁUDA przynajmniej w tym temacie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WIERNA niezalogowany
4 listopada 2014r. o 12:25
~PARAFIANIN napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):

Podłącz myślenie zanim coś napiszesz.
.


Kontrkandydat się odezwał :P hi,hi,hi...lezysz bracie. TYLKO PIOTR ROMAN !


"Jeden gospodarz ,jedno miasto"-Czy zostawicie Kościołowi autonomię czy bierzecie wszystko.Po zajęciu "ogrodu maryjnego"na placu Zamkowym ,czas na świątynie?


Na mieście mówi się ,że 16listopada br. nastąpi kanonizacja trzech kandydatów z Komitetu Ratuszowego.Ratuszowy i Proboszcz zapraszają na to wiekopomne wydarzenie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 12:55
dla wszystkich was Polaków


proszę sobie przesunąć na 8 minute 26 sekunde
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.