Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
P.Roman - Jedno miasto, jeden gospodarz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:15
"Obserwator" - nie kręć się tylko po starym mieście to może zobaczysz dużo więcej. W ostatnich latach nie tylko wykorzystywano środki unijne bo żeby je otrzymać trzeba było najpierw zgromadzić i zaangażować własne środki inwestycyjne. A wykorzystywać środki UE tez trzeba umieć. Wiele miast może nam pozazdrościć postępu w zakresie infrastruktury, inwestycji kulturalnych i oświatowych. Do tego trzeba było mądrej i stabilnej ekipy zarządzającej i potrzeba jej nadal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b78 niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:18
Panie Prezydencie! Chwali się Pan, że jest Pan stypendystą Rządu USA. A kogo stypendystą i czego nauczył się Pan na studiach w Mińsku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator2 niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:29
~ napisał(a): "Obserwator" - nie kręć się tylko po starym mieście to może zobaczysz dużo więcej. W ostatnich latach nie tylko wykorzystywano środki unijne bo żeby je otrzymać trzeba było najpierw zgromadzić i zaangażować własne środki inwestycyjne. A wykorzystywać środki UE tez trzeba umieć. Wiele miast może nam pozazdrościć postępu w zakresie infrastruktury, inwestycji kulturalnych i oświatowych. Do tego trzeba było mądrej i stabilnej ekipy zarządzającej i potrzeba jej nadal.


Co ci po pięknej limuzynie skoro zaraz nie będziesz miał za co ją utrzymać? Oświata? elewacje super, bo to widzą wszyscy i cię zachwalają jakie to piękne szkoły... ale tłok w klasach widzą tylko nieliczni. Puste, pozłacane inwestycje... Co ci po diamentach na pustyni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TW niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:31
~b78 napisał(a): Panie Prezydencie! Chwali się Pan, że jest Pan stypendystą Rządu USA. A kogo stypendystą i czego nauczył się Pan na studiach w Mińsku?


To jest niestety temat Tabu naszego politologa z lat 80 tych. Dzisiaj przykrywa swoją przeszłość w pierwszej ławce kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:33
pytanie do Romana "czy się pan już wypalił" ? - a co nie widać po twarzy jaka wypalona. Czas na zmiany !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:37
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Jasne!!! "Dobry gospodarz" powinien sprawić abyśmy wszyscy byli bogaci, byli piękni, zdrowi i szczęśliwi.


Urody nam nie brak !! pieniędzy nam nie brakuje !! (spójrzcie na rozrastające się dzielnice miasta i wokół miasta - piękne jednorodzinne domy - przecież nie za kredyt w ojro :P ) zdrowie nam sprzyja !! szczęście gwarantowane !!

TYLKO Z PIOTREM ROMANEM !!


Napisz od razu na jakim sznurku wisisz u bufona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 23:40
~wyborca napisał(a): pytanie do Romana "czy się pan już wypalił" ? - a co nie widać po twarzy jaka wypalona. Czas na zmiany !


Po twarzy to więcej widać i niestety trudno to ukryć. FUJ :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 6:35
Wydaje się,że pomysły Romana są dokładną kopią tego co dzieje się w Lubinie. Marzy mu się pozycja superprezydenta, który wydaje dyspozycje innym samorządom. Tylko różnica polega na tym,że on już kiedyś starostą był. Zawdzięczamy mu największe zadłużenie szpitala w historii Bolesławca. Jak czytam teraz,że chce rozbudowywać szpital to zapala mi się od razu lampka ostrzegawcza. Dlaczego nie dołożył się do rozbudowy i remontu szpitala przez ostatnie 8 lat jak był prezydentem? Dlaczego jako największa gmina w powiecie nie dołożył się do budowy bloku operacyjnego? Dlaczego jego ludzie w Radzie Społecznej Szpitala (Król i Babijczuk) nigdy nie zgłaszali takich pomysłów? Odpowiedź jest prosta – jak się nie ma programu na powiat, to się wymyśla takie dyrdymały. To zwykła ściema wyborcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!