Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratuszowa "Prawda"
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 0:14
~Gul napisał(a):
~ napisał(a): Program Maćka "ciepłe kluchy" to wieczny chłopiec, któremu ojciec załatwił posadę, został vice, w ZB jest vice. Niczego nie dokonał, niczego nie zaprezentował, bezbarwny wieczny mały wicek. W cieniu wielkiego dębu nigdy nie wyrasta drugi wielki dąb.
W zestawieniu z Pogodą - twardym facetem z nabiałem, który wie czego chce mimo że młodszy - to chłopiec, którym można wygodnie kierować z drugiego siedzenia.


Gderaj, gderaj, bzdury opowiadaj i tak nikt nie uwierzy żeś od Pogody - ratuszowy cieniasie. 1/000 w życiu nie osiągnąłeś tego i dla ludzi nie zrobiłeś co pan Maciej. Nie bój..., jeszcze 3 dni i będzie po Twoim serbskim kurduplu. Po tobie także.


To twój kurdupel, nie mój :D Prawda nie jestem wiecznym małym wice, którego tatuś ustawił!
To się chłopie nie krępuj - wal tymi osiągnięciami!

I zestaw sobie wywiady z Szymonem Pogodą i z małym Maciusiem!
Gołym okiem widać który z nich twardy facet - materiał na wodza, a który do plastikowej szabelki (z oczekiwaniem na polecenia od Szefa).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
14 listopada 2014r. o 0:27
Pannazdzieckiem napisał(a): Widzę , że lubisz odwracać kota ogonem :D
No dobra , ale wciąż nie znam Twoich pomysłów :)

Łatwo jest krytykować , trudniej tworzyć :)

Dobranoc :)


Panna, pamiętaj co powiedział wspaniały Tym vel. Rysiek Ochódzki - „Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.” Nie oczekuj raczej więcej po politykach, program czy pomysły, mogę Ci zrobić kopiuj i wklej z paru programów i tak tego nikt nie zweryfikuje, to również domena polityków, podobnie jak wydawanie nieswoich pieniędzy.

Choć może znajdzie się wśród nich taki, który potraktuje wyborców poważnie i przedstawi program, który wskaże, co konkretnie i kiedy zobowiązuje się zrealizować oraz gdzie dokładnie w budżecie są na to pieniądze. Może Ty widzisz takiego kandydata w BC?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan niezalogowany
14 listopada 2014r. o 0:31
~ napisał(a):
~Gul napisał(a):
~ napisał(a): Program Maćka "ciepłe kluchy" to wieczny chłopiec, któremu ojciec załatwił posadę, został vice, w ZB jest vice. Niczego nie dokonał, niczego nie zaprezentował, bezbarwny wieczny mały wicek. W cieniu wielkiego dębu nigdy nie wyrasta drugi wielki dąb.
W zestawieniu z Pogodą - twardym facetem z nabiałem, który wie czego chce mimo że młodszy - to chłopiec, którym można wygodnie kierować z drugiego siedzenia.


Gderaj, gderaj, bzdury opowiadaj i tak nikt nie uwierzy żeś od Pogody - ratuszowy cieniasie. 1/000 w życiu nie osiągnąłeś tego i dla ludzi nie zrobiłeś co pan Maciej. Nie bój..., jeszcze 3 dni i będzie po Twoim serbskim kurduplu. Po tobie także.


To zobaczysz wynik Pogody po wyborach i wynik Malkowskiego. To najlepsza ocena

To twój kurdupel, nie mój :D Prawda nie jestem wiecznym małym wice, którego tatuś ustawił!
To się chłopie nie krępuj - wal tymi osiągnięciami!

I zestaw sobie wywiady z Szymonem Pogodą i z małym Maciusiem!
Gołym okiem widać który z nich twardy facet - materiał na wodza, a który do plastikowej szabelki (z oczekiwaniem na polecenia od Szefa).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2014r. o 0:39
Nie , nie widzę . Z konieczności wybieram mniejsze zło ... Małkowskiego :| Szukam Trybuna i mam świadomość , że nie znajdę ...

Pychuś :) ... mnie to mówisz o słomianych inwestycjach ? :D Taż ja przecież patrzę na Park Waryńskiego , codziennie przy pierwszym papierochu .... i krew mnie zalewa na rozrzutność małej rady głupców , razem z Dwuimiennym . Gdyby te pieniądze ... ale ... niech który radny , obecny lub przyszły pochwali się znajomością znaczenia " fiducjarny "

Wiesz przecież , że mam chopla :D Na starość mnie złapało :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 1:01
Mniejsze zło?
A co mianowicie Małkowski zapewnia?
Nijakość i sterowalność z tylnego fotela?
Obejrzałeś rozmowę tygodnia z Szymonem Pogodą? Ma chłop swoje ograniczenia, ale mały Maciuś nie dorasta mu do pięt

Pieniądz fiducjarny to utopia - należy ją wprowadzać na poziomie miedzynarodowym a minimum krajowym. Banksterzy i różne Platformy do tego nie dopuszczą!
Bolesławiec to mały grajdoł z małymi sprawami - tu nasza Ojczyzna a nie w utopijnych reformach bankowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarek niezalogowany
14 listopada 2014r. o 6:42
~ napisał(a): Mniejsze zło?
A co mianowicie Małkowski zapewnia?
Nijakość i sterowalność z tylnego fotela?
Obejrzałeś rozmowę tygodnia z Szymonem Pogodą? Ma chłop swoje ograniczenia, ale mały Maciuś nie dorasta mu do pięt

Pieniądz fiducjarny to utopia - należy ją wprowadzać na poziomie miedzynarodowym a minimum krajowym. Banksterzy i różne Platformy do tego nie dopuszczą!
Bolesławiec to mały grajdoł z małymi sprawami - tu nasza Ojczyzna a nie w utopijnych reformach bankowych


W d...e byles i g...nobwidziales. Szymek to plankton polityczny. Na szczescie to wyborcy zadecyduja a nie Ty. Zobczysz wtedy kto jest duzy abkto malutki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 listopada 2014r. o 6:50
tez mi sie wydaje, ze maciek sie nie nadaje, byl tym vice mial swoja szanse i jesli nie potrafil wygryzc romcia betoniarza z fotela to znaczy, ze jest za miekki a takich wybieraja tylko baby, jakby nie bylo jest ponoc przystojny. te wszystkie programy kandydatow sa dobre dla centralnej afryki ale nie dla mieszkancow boleslawca. boleslawiec jest za drogi i dlatego polowa mieszkancow ledwo wiaze koniec z koncem.
kiedy maciek byl jeszcze vice mial szanse wstrzymania krokow romcia betoniarza zmierzajacych do szkodliwej dzialnosci swojego szefa dla mieszkancow miasta a z tego co zaobserwowalem zadnego veto nie bylo, wiec ataki i wybielanie sie jest nie na miejscu poniewaz jest tak samo odpowiedzialny za okres swojej kadencji. tak czy tak cala klike miejska trzeba rozwalic, maciek jest zainfekowany filcem administracyjnym i sobie z tym nie poradzi. moim zdaniem tylko ktos swiezy, z zewnatrz moze dokonac zmian bo wiekszosc ich chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
14 listopada 2014r. o 7:11
Najgorzej,że większość mieszkańców nie zdaje sobie sprawy ,że zgraja ratusza planuje opanować też powiat.Jaka tam władza jest (w powiecie ) to każdy widzi- ale jest inna.Po opanowaniu przez Romana powiatu znajdziemy się w czarnej dziurze i można rzeczywiście będzie mówić o Cesarstwie z wszelkimi tego konsekwencjami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.