Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idź na wybory!
~Rafał Kotlarski niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:31
Rzadko sie wypowiadam o polityce , ale ten temat bardziej życiowy, więc....
Należałoby rozsądzić kogo dotyczą wywody z textu J.Bolesławieckiego. Ten rodzaj myślenia to narzucany tok rozumowania ( jak powinno się podchodzić do tematu) . Ale życie mówi co innego. np:
-W moim życiu to nic nie zmieni- Nie idę,
- podatków mi nie zmniejszą- Nie idę,
-Żebrają o głosy by tylko sie wkęcić- Nie idę,
-Jakakolwiek grupa czy partia by nie była i tak ZUS I US wydusi ze mnie podatek- Nie idę
- Obietnice są tylko przed , ale rozliczeń przed wyborami już nikt nie pokazuje - Nie idę
- Jeżeli to prezydent trzyma wszystkich w ręku to jakie ma znaczenie kto tam będzie? - Nie idę
Bo tak naprawdę polityka w mieście interesuje tylko tych którzy już są , tych którzy ich znają i się " zazębiają" , ich rodziny i sponsorów którzy mogą coś sobie załatwić. Natomiast Szara strefa chłopo-robotnicza będąca tanią siłą roboczą ( czytaj WYBORCY) nic z tego nie mają . Czy będzie Suwalski czy IXiński wstajemy na 5 rano , pracujemy za najniższą krajową, podatki za wodę i mieszkanie będą rosły...itp i td.

JA oczywiście IDĘ bo mam 2-3 fantastycznych znajomych i widzę osobićie co robią .Mnie ich ulotki są nie potrzebne , bo przed wyborami i po pracują z takim samym zapałem dla ludzi. :D ....( tylko dorzucę do ognia :-) )
PozdRAFiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:35
falco napisał(a): a co jest takiego strasznego w Millerze?
przynajmniej ideowiec a nie chorągiewa ;) gdybym wybierał się do ''urny'' miałby mój głos :)


Ideowiec ? To pewnie dla idei szlaban na szyję zakładał

Zmoderowano 16.11.2014 godz.14:14 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:56
falco napisał(a): :)
jeśli myślisz że nasze różnice w postrzeganiu różnych kandydatów mogą zmienić moja sympatię do Ciebie we wrogość ,to się mylisz :)
(...)
bez politykowania :)
więc dzisiaj dobranoc :)

Witaj Drogi Falco :* Własciwie zrozumiałam Twój komentarz , ten poprzedni. :D Odpisałam tylko po to , byś wiedział ze umiem oddzielać zycie prywatne od spraw ideologicznych. Nie mają one wpływu na moje sympatie czy antypatie .Dla mnie Wartością jest Człowiek :D .A Ty jesteś Prawym , Wartościowym Człowiekiem. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2014r. o 12:12
zapytaj sam siebie któż z kolei założył Ci ''opaskę na oczy'' ;)
zawsze możesz to jednak usprawiedliwić
lepsze to niż ''sznur na szyję'' ;)


Dopisane 16.11.2014r. o godz. 12:12:

~virgo napisał(a): Witaj Drogi Falco :* Własciwie zrozumiałam Twój komentarz , ten poprzedni. :D Odpisałam tylko po to , byś wiedział ze umiem oddzielać zycie prywatne od spraw ideologicznych. Nie mają one wpływu na moje sympatie czy antypatie .Dla mnie Wartością jest Człowiek :D .A Ty jesteś Prawym , Wartościowym Człowiekiem. :*


dziękuję Virgo :)
oczywiście przez skromność- nie zaprzeczam ;)
zaraz napiszą że mi ''słodzisz'' co oczywiście jest prawdą i tylko prawdą ja ze swojej strony napiszę że jesteś jedną z niewielu osób które tu , na forum cenię i szanuję...
też Ci ''słodzę''? nie-stwierdzam fakt :*

Zmoderowano 16.11.2014 godz.14:15 - powód: topposting (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
16 listopada 2014r. o 12:25
falco napisał(a): a co jest takiego strasznego w Millerze?
przynajmniej ideowiec a nie chorągiewa ;) gdybym wybierał się do ''urny'' miałby mój głos :)


Oni wszyscy ideowcy,a ich idea to koryto.Ideowy Miller na klęczkach pobiegł do ks.Jankowskiego , ideowy Marcinkiewicz -założyciel ZCHN i wykładowca moralności katolickiej na Jasnej Górze wiadomo co odwinął.A kto wypromował ideowego Hoffmana ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2014r. o 12:41
czy czasem i nie za Twoim (też?) przyzwoleniem trwają przy swoich ''ideach''?
nie pisz mi tylko że ja nie uczestnicząc w ''wyborach'' nie pozwalam w ten sposób na ich ''bycie przy korycie'' :D
to kolejny slogan będący tylko okazaniem niemocy tych którzy nie potrafią mnie przekonać do racjonalnego oddania głosu...
głosu oddanego z pełną świadomością o jego słuszności :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
16 listopada 2014r. o 12:58
falco napisał(a): (...)

dziękuję :)
oczywiście przez skromność- nie zaprzeczam ;)
zaraz napiszą że mi ''słodzisz'' (...)
też Ci ''słodzę''? nie-stwierdzam fakt :*


Wprawdzie nie uzywam cukru , jednak tego rodzaju słodkości uwielbiam :D A niech mówią co chcą :> Posłodziliśmy sobie wzajem , więc dzień upłynie nam pod znakiem radości i przyjemności ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2014r. o 13:18
jasne :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza