Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idź na wybory!
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 22:23
Polakiem, który wyraża swoje zadowolenie bądź nie uczestnicząc w wyborach. Człowiekiem, który chce decydować w jakim mieście i kraju żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2014r. o 22:39
naprawdę w to wierzysz?
gratuluję poczucia humoru i obyś już jutro obudził się ''ze snu'' w tym lepszym ,bardziej przyjaznym mieście :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 22:55
Tak wierzę w demokrację - czytam niekiedy twoje wypowiedzi jak ci jest źle. Nie wiem czy byłeś czy nie na wyborach. Ale jeżeli nie to wytłumacz mi jak chcesz żeby było lepiej. Skor pozwalasz decydować innym o swojej przyszłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2014r. o 6:46


:)
''Demokracja'' to wielkie słowo dlatego bardzo ostrożnie go używam ;) Ty masz prawo do niej tak samo jak ja, chociaż mamy odmienne co do jej wartości opinie :)
nigdzie nie piszę że ''JEST MI ZLE''
tak nie jest bo mam dom,pracę która pozwala mi nie odmawiać sobie ''zachcianek''(nie mam domu z basenem ani Ferrari)ale kiedy pojawia się problem nie liczę na ''władzę''bo... tu się kończy ta właśnie ''demokracja'' ;)
Nie byłem na wyborach bo nie wierzę w ich sens o czym pisałem nie raz :)
''koryto'' pozostaje to same a zmienią się tylko ci którzy nurzają w nim ... ;) Pytasz ''jak ja chcę coś zmienić''?i chociaz nie odpowiada się pytaniem na pytanie zapytam-''a Ty?''
Zaraz jadę do pracy i nie mam czasu na pisanie ale może pod wieczór?

Teraz wiem że PiS wygrało co nie napawa mnie zbytnim optymizmem bo podejrzewam że w Bolesławcu będzie podobnie ;)
dlaczego?...to miasto emerytów ,rencistów i bezrobotnych a to jest ''grunt'' pod obiecanki pisowskie :D

myślę że się nie mylę...cholera!!!!! bardzo bym chciał :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 7:20
(...)

Zmoderowano 18.11.2014 godz.19:45 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2014r. o 7:23
A ja też jestem roboli i społeczeństwo mnie nie utrzymuje głupi urzędniku. Chociaż byłem wczoraj na wyborach i postawiłem na ZB. A Ty Alterowicz , byłeś ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 7:24
Pannazdzieckiem napisał(a): A ja też jestem roboli i społeczeństwo mnie nie utrzymuje głupi urzędniku. Chociaż byłem wczoraj na wyborach i postawiłem na ZB. A Ty Alterowicz , byłeś ?


Jaki alterowicz? Obudź się robolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 7:29
Oczywiście, że byłem głosowałem na Małkowskiego. Ty przynajmniej byłeś.

I teraz mała dygresja... Okazuje się, że tak wielu podszczekiwało Romana, a wyszło jak mówiłem wcześniej. Roman i tak wygrywa, na dodatek z jego komitetu już chyba 10 się dostało do rady. Gdzie ta mobilizacja? Falicio też podszczekiwał Romana i co? I wielkie G! Nieźle się uśmiałem z tego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza