Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Feromony. Działają czy nie?

~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 9:51
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
:-) :-) :-) :-) :-) :-) uwielbiam...


uważaj bo sie zakochasz :D a ja jeszcze nie uzbierałem na ślub :) choć mój ślub będzie skromny, plaża , przypadkowi ludzie świece i dobre wino :D :D [img=1425634526_fbw8idw.jpg]Dopisane 06.03.2015r. o godz. 23:29:moderator zaczynasz mnie już mocno irytować tym swoim postępowaniem :> jak można tak kasowac czyjeś posty tym bardziej ze nie były do Ciebie :> a do zakochanej :D druga rosja !! Dopisane 06.03.2015r. o godz. 23:37:dla mojej wielbicielki :D




Te...romantyk...przecież jesteś typem Greya, tak napisałeś w innym temacie. Sam sobie przeczysz na różnych forach. Tu skromniutki, romantyczny , a w zależności od tego komu chce dołożyć to " jestem dominatorem". Zastanów się kim jesteś na prawdę, bo skaczesz po uczuciach jak gówniarz.


To,ze Ktos jest dominatorem ( uwielbiam) nie oznacza,ze jest obdarty z uczuc i romantyzmu.. jedno drugiego nie wyklucza a nawet powinno isc w parze. Wg mnie Mój CNC jest wlasnie taka caloscia :-*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
7 marca 2015r. o 10:33
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
:-) :-) :-) :-) :-) :-) uwielbiam...


Te...romantyk...przecież jesteś typem Greya, tak napisałeś w innym temacie. Sam sobie przeczysz na różnych forach. Tu skromniutki, romantyczny , a w zależności od tego komu chce dołożyć to " jestem dominatorem". Zastanów się kim jesteś na prawdę, bo skaczesz po uczuciach jak gówniarz.

widzę ze mnie śledzisz , obserwujesz , próbujesz ułożyć sobie mój obraz bo za dużo w nim sprzeczności ,kostka Rubika poszła w ruch ...ale odpowiem Ci na pytanie kim jestem ...Jestem sobą !! ciężki charakter , trudny facet potrafiący zrobić kobiece rano pyszne śniadanie , dobry obiad i romantyczna kolacje co nie oznacza ze nie lubie dominacji i mocnego sexu :) połączenie s...ysyna z fajnym facetem ....wymieszaj i sama spróbuj :D [img=1425720502_5ixs2ty.jpg]



Dopisane 07.03.2015r. o godz. 10:33:

CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
:-) :-) :-) :-) :-) :-) uwielbiam...


Te...romantyk...przecież jesteś typem Greya, tak napisałeś w innym temacie. Sam sobie przeczysz na różnych forach. Tu skromniutki, romantyczny , a w zależności od tego komu chce dołożyć to " jestem dominatorem". Zastanów się kim jesteś na prawdę, bo skaczesz po uczuciach jak gówniarz.

widzę ze mnie śledzisz , obserwujesz , próbujesz ułożyć sobie mój obraz bo za dużo w nim sprzeczności ,kostka Rubika poszła w ruch ...ale odpowiem Ci na pytanie kim jestem ...Jestem sobą !! ciężki charakter , trudny facet potrafiący zrobić kobiece rano pyszne śniadanie , dobry obiad i romantyczna kolacje co nie oznacza ze nie lubie dominacji i mocnego sexu :) połączenie s...ysyna z fajnym facetem ....wymieszaj i sama spróbuj :D [img=1425720502_5ixs2ty.jpg]


To,ze Ktos jest dominatorem ( uwielbiam) nie oznacza,ze jest obdarty z uczuc i romantyzmu.. jedno drugiego nie wyklucza a nawet powinno isc w parze. Wg mnie Mój CNC jest wlasnie taka caloscia :-*

A Tobie , moje szczęście życzę miłego dnia :D oraz duzo uśmiechu, Uśmiech jest naj­praw­dziw­szym, kiedy jed­nocześnie uśmie­chają się oczy. :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 11:05
Dziękuje i wzajemnie :-*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 11:51
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
:-) :-) :-) :-) :-) :-) uwielbiam...


Te...romantyk...przecież jesteś typem Greya, tak napisałeś w innym temacie. Sam sobie przeczysz na różnych forach. Tu skromniutki, romantyczny , a w zależności od tego komu chce dołożyć to " jestem dominatorem". Zastanów się kim jesteś na prawdę, bo skaczesz po uczuciach jak gówniarz.

widzę ze mnie śledzisz , obserwujesz , próbujesz ułożyć sobie mój obraz bo za dużo w nim sprzeczności ,kostka Rubika poszła w ruch ...ale odpowiem Ci nm a pytanie kim jestem ...Jestem sobą !! ciężki charakter , trudny facet potrafiący zrobić kobiece rano pyszne śniadanie , dobry obiad i romantyczna kolacje co nie oznacza ze nie lubie dominacji i mocnego sexu :) połączenie s...ysyna z fajnym facetem ....wymieszaj i sama spróbuj :D [img=1425720502_5ixs2ty.jpg]Dopisane 07.03.2015r. o godz. 10:33:
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
:-) :-) :-) :-) :-) :-) uwielbiam...


Te...romantyk...przecież jesteś typem Greya, tak napisałeś w innym temacie. Sam sobie przeczysz na różnych forach. Tu skromniutki, romantyczny , a w zależności od tego komu chce dołożyć to " jestem dominatorem". Zastanów się kim jesteś na prawdę, bo skaczesz po uczuciach jak gówniarz.

widzę ze mnie śledzisz , obserwujesz , próbujesz ułożyć sobie mój obraz bo za dużo w nim sprzeczności ,kostka Rubika poszła w ruch ...ale odpowiem Ci na pytanie kim jestem ...Jestem sobą !! ciężki charakter , trudny facet potrafiący zrobić kobiece rano pyszne śniadanie , dobry obiad i romantyczna kolacje co nie oznacza ze nie lubie dominacji i mocnego sexu :) połączenie s...ysyna z fajnym facetem ....wymieszaj i sama spróbuj :D [img=1425720502_5ixs2ty.jpg]


To,ze Ktos jest dominatorem ( uwielbiam) nie oznacza,ze jest obdarty z uczuc i romantyzmu.. jedno drugiego nie wyklucza a nawet powinno isc w parze. Wg mnie Mój CNC jest wlasnie taka caloscia :-*

A Tobie , moje szczęście życzę miłego dnia :D oraz duzo uśmiechu, Uśmiech jest naj­praw­dziw­szym, kiedy jed­nocześnie uśmie­chają się oczy. :D



Myślę o Tobie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
7 marca 2015r. o 12:31

A Tobie , moje szczęście życzę miłego dnia :D oraz duzo uśmiechu, Uśmiech jest naj­praw­dziw­szym, kiedy jed­nocześnie uśmie­chają się oczy. :D


Myślę o Tobie..

Kto tam o mnie myśli ? :)
"Myślała za­tem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bar­dziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bar­dziej o nim myślała dop­ro­wadzając się do ta­kiego sta­nu, że nie mogła już te­go znieść. Zat­ra­ciła poczu­cie rozsądku."
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 12:39
Myśli zastanawia się.. a może go znam.. może go widuje.. może nawet mieszka gdzieś obok..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
7 marca 2015r. o 13:00
~ napisał(a): Myśli zastanawia się.. a może go znam.. może go widuje.. może nawet mieszka gdzieś obok..


A może go znam ? - nie , nie znasz
A może widuje ? nie , nie widujesz , ciężko mnie zobaczyć
A może mieszka obok -- nie . nie mieszka , znam swoich sąsiadów

ale mogę dac Ci moje zdjęcie :D zawsze to juz coś :D [img=1425729621_mbjicnk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 13:20
Zdjecie fajne.. ale jakoś smutno się zrobilo :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza