Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Feromony. Działają czy nie?

~pan nietoperz niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 11:59
~Matim napisał(a): Ten Love&Desire to te perfumy: http://intymnosc.pl/love-desire-100ml-sprzedazy-intymnoscpl-p-540.html ??

Ktoś to tutaj już zamawiał :) ? Rzeczywiście dają jakiś efekt


Ja miałem zamiar takie zamówić - póki co jeszcze się wstrzymałem i czekam na świąteczną wypłatę:) oby doszły na czas bo chciałem je wypróbować w sylwestra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 12:30
~klucz-nick napisał(a): feromony czary gusła wiara katolicka tylko ciemnota wierzy w takie pierdoły normalny inteligentny człowiek żyje i wie po co żyje,a ciemnota to wiecznie czegoś się doszukuje.tj moje zdanie.PS umyj się Qrwa jego mać i extra perfum i ok.
tak napiszę to jeszcze raz nie istnieje coś takiego jak feromony(myślisz że jak się polejesz czymś tam to ci każda laska nogi rozłoży?)ott i naiwność i ciemnota,jak już wyżej napisałem w to wierzy tylko ciemnota ci to coś sprzedają to się z was śmieją tak jak ja.czary mary hokus spokus trele morele i bęc.Qrwa bo pjerdolne ze śmiechu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 12:41
~rozamunda napisał(a): ty- klucz-nick,co za Kocham Bolec.Info y wypisujesz,haha
ty rozamunda prawde wypisuje której ty nigdy nie zrozumiesz boś ciemnota.nie żebym chciał cię obrazić ale wiesz że można użyć słowa rozje.bunda?to by pasowało do tych feromonów co to nogi rozkracza szybko i skutecznie. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozamunda niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 17:07
klucznick-jestes po........bany,haha,miłego wieczoru zycze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brumek niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 17:12
~pan nietoperz napisał(a):
~Matim napisał(a): Ten Love&Desire to te perfumy: http://intymnosc.pl/love-desire-100ml-sprzedazy-intymnoscpl-p-540.html ??

Ktoś to tutaj już zamawiał :) ? Rzeczywiście dają jakiś efekt


Ja miałem zamiar takie zamówić - póki co jeszcze się wstrzymałem i czekam na świąteczną wypłatę:) oby doszły na czas bo chciałem je wypróbować w sylwestra.


Ej, no dajcie spokój. Te kilka dyszek to nie majątek, a wydaje mi się, że warto przetestować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 18:41
~pan nietoperz napisał(a):
~Matim napisał(a): Ten Love&Desire to te perfumy: http://intymnosc.pl/love-desire-100ml-sprzedazy-intymnoscpl-p-540.html ??

Ktoś to tutaj już zamawiał :) ? Rzeczywiście dają jakiś efekt


Ja miałem zamiar takie zamówić - póki co jeszcze się wstrzymałem i czekam na świąteczną wypłatę:) oby doszły na czas bo chciałem je wypróbować w sylwestra.


Spróbuj się po prostu dokładniej umyć. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12924
#hylen nieaktywny
10 grudnia 2014r. o 8:16
Eh się nabijacie. Sam pamiętam,że jakoś dawno temu miałem te Love & Desire ale akurat udało mi się je nabyć w stacjonarnym sklepie. Weszliśmy sobie wieczorem ze znajomymi do sex shopu we wrocku i postanowiłem sobie kupić ( akurat małe buteleczki były w promocji).Fajny zapach, pamiętam,że dziewczynom się podobał.
Może jakoś na dniach sobie zamówię ponownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 11:17
Feromony działają bardzo dobrze z brzydkiego pieknego nie zrobia ale działaja na pewnosc siebie radze kupować oryginalne najlepiej pare wziasc na próbe z 3 róznych firm powodzenie w zdobywaniu nie panienek ale i sukcesu w biznesie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.