Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedrz wegla wskładzie KOKSIK

~korin47 niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 19:27
W dniu 02-12-2014 kupiłem węgiel workowany w składzie opału KOKSIK po przyjezdzie do domu stwierdziłem ze zakupiony węgiel w worku jest za lekki ,w worku miało byc 40kg po zwazeniu okazało się ze brakuje 4.5 kg .W dniu następnym dokonałem ponownego zakupu ale w punkcie sprzedarzy poprosiłem o zwazenie zakupionego worka i okazało się ze tez brakuje 4.5 kg wękla . po zwróceniu uwagi spzedającemu ozaistniałym fakcie zarządałem zrotu róznicy pieniędzy dołozył mi brakujący węgiel nawet nieraczył przeprosic za zaistniły fakt .Wniosek jest z tego taki ze na wadze okradają klientuw .Nie polecam tego składu tam kantują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 21:04
10% to zwyczajowy bakszysz znany w niektórych państwach.Więc nie ma co się bulwersować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaro niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 21:54
tak węgiel mają dobry ale kantują na wadze,czy to na worki,czy na tony,dziękuję bardzo już 4 rok u nich nie kupuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 5:07
Dzięki ich kantom kupuje tylko w ZEC. Jak pierwszy raz mi przywieźli 4 lata temu 1 tonę z ZEC-u,to myślałem,że pomyłka.Takiej hałdy w życiu nie widziałem o dostawców z Kościuszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jony niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 10:12
to ladnie.niektorzy ludzie uciulaja na worek opalu a tu jeszcze taki kant !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANDRZEJ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 10:19
To jest nie normalne bo okradają ludzi którzy i tak mają mało pieniędzy.Tą sprawą powinna zająć się inspekcja handlowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 10:36
jeżeli ważą ciężarówke zawsze patrz żeby była bez kierowcy na pusto jak i załadowany bo cię oszukają ,np waga auta na pusto 1000 kg(bez kierowcy) załadunek węgla 1000 kg na wadze powinno być 2000 kg,a jak w aucie jest kierowca to +100 kg i za wagę tego kierowcy zapłacisz ty 100 zł,założe się że niejednego z was tak w hoja zrobili stary numer.jest wiele innych sposobów oszustwa dlatego zawsze bąć czujny i patrz wszystkim na ręce nie daj się w hooja zrobić jeżeli coś nie tak to albo niech ważą od nowa albo kup gdzie indziej,dotyczy to wszystkich składów ,ludzie nie dawajci się w hooja robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jony niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 14:25
MADRE SLOWA POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza