Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest kompromis, górnicy podpisali porozumienie
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 0:02
~ napisał(a): Widzisz, jak górnikom coś nie pasi to robią wielkie HALO za każdym razem.Pielęgniarki koczowały wiele tygodni pod sejmem i każdy miał je gdzieś.Dlaczego? Bo górnicy mają inne żołądki, żyją w innym kraju i im się NALEŻY a pielęgniarki jak chcą więcej to każe się im wyjeżdżać za granicę.Dlaczego nikt tak górnikom nie powie? otóż dlatego, że oni się nie przekwalifikują przecież.Wydaje mi się, że ta grupa zawodowa jest nietykalna.Inni jak ich zwalniają to szukają innego zajęcia- górnik do końca życia chce pracować jako górnik i nikt inny!


Zasady gospodarki wolnorynkowej powinny obowiązywać wszystkie sektory gospodarki.Sektor górniczy nie może stanowić wyjątku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fisu od spiskowych teorii , nie mylić z niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 0:18
~ napisał(a): ...

Zasady gospodarki wolnorynkowej powinny obowiązywać wszystkie sektory gospodarki.Sektor górniczy nie może stanowić wyjątku.


Jeszcze jeden k.retyn . Nie ma czegoś takiego , jak gospodarka wolnorynkowa , jest sku. rwiały korporacjonizm i bestialska eksploracja zasobów naturalnych.

Niechby Kolega K.retyn odpowiedział by mi na takie małe pytanko : dlaczego sokowirówka z przed trzydziestu lat wciąż mieli runo leśne , a pralka Mastercoc zepsuła się na rok przed upływem gwarancji ? Wolny rynek niczego nie gwarantuje Drogi K. retynie :)

No dobra , przepraszam ... już nic nie mówię. Każdy i Każda musi zrozumieć rzeczywistość , w której żyje.

Dobrej nocy Wam życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 7:20
"...a pralka Mastercoc zepsuła się na rok przed upływem gwarancji ?"
Co za krrretyn kupuje Mastercoc - głupich nie sieją. Trzeba było kupić sobie Miele to by działała 20 lat.

Zmoderowano 19.01.2015 godz.17:18 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbigniew niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 8:28
A ja myślę,że jedyną formą przeciwstawienia się tej górniczej paranoi jest aby każdy kto może przeszedł do szarej strefy i przestał wspierać ten rząd i tych ....
Czy taki szum był jak likwidowano nierentowne zakłady a ludzi wyrzucano na bruk,czy wtedy ktoś protestował w taki sposób i przejmował się ich losem,gdzie wtedy była "solidarność".Te chłystki dbają tylko o swoje stołki a los zwykłych ludzi im zwisa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 9:22
jak myślicie?...dlaczego pocztowcy i kolejarze poparli ostatni ''strajk'' górników?
jestem pewien że ci którzy tego nie wiedzą ,niedługo się dowiedzą... ;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 11:33
falco napisał(a): jak myślicie?...dlaczego pocztowcy i kolejarze poparli ostatni ''strajk'' górników?
jestem pewien że ci którzy tego nie wiedzą ,niedługo się dowiedzą... ;)



Jak ktoś nie wie - o co chodzi - to niech w poniedziałek o 18.30 pójdzie coś "załatwić" na poczcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 11:50
"Chcemy oprzeć polską energetykę, na polskim węglu- mówi premier Ewa Kopacz."

Ponieważ nie oglądam tv, podobnie jak chamski chadziar, tylko z trochę innych powodów ;) to jak czytam coś takiego, to nie jestem pewien, kto z kim za rozum się zamienił :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 15:56
prawdę o ''kompromisach'' poznacie niebawem... ;)
poczytałem sobie niedawno o gliwickim Bumarze a ten raczej nie wydobywa ''wungla'' :D
ciekawe ''kompromisy'' zawarto tylko na jak długo?...miesiąc ,dwa?

zastanawiające jest jeszcze to że nie każda kopalnia ma pełną wiedzę na temat tych ''uzgodnień'' bo ich ''związkowcy'' jakby nagle przycichli ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.