Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

procesor

~jerzy niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 15:30
Zamówiłem peceta z procesorem INTEL CELERON G530 (2x2.4GHz), dostałem z procesorem AMD E1-2500 (1.4GHZ). Sprzedający twierdzi, że przez pomyłkę, ale ten który dostalem jest nawet trochę lepszy. Jaka jest prawda? Proszę o pomoc tych, którzy się na tym znają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 17:11
Celeron jest dużo lepszy.
AMD może być lepszy jedynie w laptopach bo żre mniej pradu a ty mowisz ze masz komputer.
Sprzedający rzadko myli się na twoją korzyść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 17:20
Amd zawsze będzie z tyłu. Skoro zamówiłeś Intela powinien być intel. Gość po prostu wprowadził Cię w błąd. Skoro on uważa, że klocek amd jest lepszy to niech sobie wsadzi do kompa a Tobie niech zorganizuje intela wracając do wcześniejszej umowy.
PS Amd jest dobry do smażenia kotletów :)
Pozdro :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 18:24
Akurat ten AMD jest niestety gorszy. Celeron G530 ma 2MB cache L3, AMD L1-2500 tylko 1 MB cache L2. No i znaczna różnica w taktowaniu. Ja bym reklamował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 18:42
~ napisał(a): Amd zawsze będzie z tyłu. Skoro zamówiłeś Intela powinien być intel. Gość po prostu wprowadził Cię w błąd. Skoro on uważa, że klocek amd jest lepszy to niech sobie wsadzi do kompa a Tobie niech zorganizuje intela wracając do wcześniejszej umowy.
PS Amd jest dobry do smażenia kotletów :)
Pozdro :)

Dokładnie. AMD mocno się grzeje. Szczególnie uciążliwe jest to w laptopach. Ja bym domagał się wymiany. Albo procesora, albo całego kompa.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 19:32
w tym przypadku to jak porównywać vw polo [amd] z passatem [intel]

http://ark.intel.com/pl/products/53414/Intel-Celeron-Processor-G530-2M-Cache-2_40-GHz

http://products.amd.com/pages/notebookapudetail.aspx?id=69&AspxAutoDetectCookieSupport=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 8:48
Tak na chłopski rozum od wydawało mi się, że ta zamiana jest na moją niekorzyść. Dodam jeszcze, że jest 4gb ramu, tak jak miało być oraz zamawiany był dysk 500gb, a jest 900 coś gb. Pecet jest dla taty, już podłaczony i hula, szczerze mowiąc nie mam chęci na wymiane. Zapytalbym sprzedawcy, czy nie zwróci mi różnicy finansowej z powodu innego procesora. Ale ile "żądać"? Jaką poniosłem stratę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 9:37
A kto Ci to sprzedał jeszcze powiedz ? Będzie miał darmową reklamę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza