Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionki dla dzieci.

~R. Koch niezalogowany
2 lutego 2015r. o 21:10
Przykre, Panna, ale ty masz chyba zespół Korsakowa. ( nie mylić z zespołem piesni i tańca im. Aleksandrowa) Nie pij nawet piwa, idź się leczyć, nie pisz, nie zatruwaj innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 21:22
Czyli co cieciu ? Mam przestać wyrażać swoje myśli ? Twoje nie doczekanie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~R. Koch niezalogowany
2 lutego 2015r. o 21:40
To nie myśli, Panna, to urojenia i konfabulacje... Przykro mi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 lutego 2015r. o 9:42
Dochtórze Koch , cieciu . To że jest Ci przykro , niewiele mnie pociesza. Jeśli chcesz wiedzieć musisz iść za pieniądzem. Chciwość usprawiedliwia każde s... syństwo.
Nie szczepić, może Naród się odrodzi , a przypomnę Wam , że jest nas dzisiaj 37 mln , a jeszcze dwadzieścia lat temu było nas 42 mln.

Te , Dochtór , a mówiłem Ci już coś o Lunie ? :D

Miłego :)


Dopisane 03.02.2015r. o godz. 09:42:

Te , cieciu, poczytaj sobie , jeden z mych niewielu Autorytetów :

http://wolnemedia.net/zdrowie/lekarski-odprysk/

Zakładam , że umiesz czytać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~214 niezalogowany
3 lutego 2015r. o 11:10
~R. Koch napisał(a): Przykre, Panna, ale ty masz chyba zespół Korsakowa. ( nie mylić z zespołem piesni i tańca im. Aleksandrowa) Nie pij nawet piwa, idź się leczyć, nie pisz, nie zatruwaj innych...


Drogi Robercie, wszelka dyskusja z Panną jest z góry skazana na porażkę. Masz do czynienia z nieszczęsną ofiarą oprysków z powietrza (jeśli nie wiesz to smuga kondensacyjna jest opryskiem który ma nas wytruć), szczepień (niestety Ty również Robercie bierzesz udział w tym spisku, mam przynajmniej nadzieję, że nie robisz tego za darmo :-) ), drukowanego pieniądza, czyli spisku koncernów, lekarzy, żydów, banksterów i kosmitów (lista oczywiście jest otwarta).

Z drugiej strony jakież smutne byłoby nasze życie, gdyby nie aktywność Panny na forum, można się pośmiać o poranku :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 lutego 2015r. o 11:50
No właśnie o to mi chodzi , wszak śmiech to zdrowie dwieścieczternastka :D

Posłuchaj tego kawału : przychodzi baba do lekarza i pyta , czy mam się rozebrać Dochtórze , a on na to : tak

A gdzie mam położyć ubranie Dochtórze ?

Obok mojego.

Prawda , że śmieszne ?

Nie szczepić , być może Naród się odrodzi.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyszcepionkowiec niezalogowany
3 lutego 2015r. o 11:55
Drażnią mnie tacy chamscy ignoranci jak wy. Naśmiewacie się z kogoś kto ma takie poglądy a nie inne , jedocześnie sami swoje uważacie za słuszne. Na zasadzie "moje jest mojsze niż twojsze". Myślenie boli prawda??? Ktoś tam napisał że jak trwoga to do lekarza.
Człowieku jak trwoga cię dopadnie ale tak prawdziwa, gdzie żaden lekarz ci nie pomoże to nie pójdziesz do niego . Pójdziesz szukać właśnie tych nawiedzonych co tam wierzą w różne "bajki".
Lekarze w większości nie leczą twoich chorób i nie szukają przyczyny, tylko wypisują kolejne recepty na leki które jak w większości przeczytasz to wychodzi na to że strach połknąć
Ale widzę że was boli co innego . Was boli dupa. Więc jak was boli dupa to jest taka skuteczna maść na ból dupy :] bardzo tania

http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html

pozdrowienia dla Pannyzdzieckiem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
3 lutego 2015r. o 11:57
Szczepionki to gówno, ma racje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza