Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zespol Versus

~boro niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:20
za godzine sprawdz na www.perfectfilm.pl w zakładce polecane, będzie film z ich dwoma kawałkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~art niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:17
Witam byłem z żoną na 8 weselach z ich udziałem.A raz wciągu jednego miesiąca na trzech weselach(tak się złożyło iż znajomi organizowali co tydzień jedno). i akurat z ich udziałem.Rewelacja i tyle, większość aranżacji w stylu latyno.Co nam żoną bardzo odpowiada,świetnie prowadzą zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:25
Art dziekuje za opinie Ale pozwol ze dopoki nie znajde cos w necie i nie porozmawiam z Zespolem opinie tu pisane sa bezwartosci

po porostu twoj gust moze byc inny od mojego moze sie tez zdarzyc ze zespol sam przesle opinie dlatego jest to niewarygodne
Poczekam na filmy od kamerzysty natomiast ponawiam prosbe o strone internetowa Zespolu Versus lub strony na FB,Instagramie cy tez Twiterze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boro niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:41
za godzine sprawdz na www.perfectfilm.pl w zakładce polecane, będzie film z ich dwoma kawałkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:50
Boro dzieki ulatwisz mi podjecie decyzji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boro niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:57
za godzine sprawdz na www.perfectfilm.pl w zakładce polecane, będzie film z ich dwoma kawałkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 15:25
Gratuluję :) Świetny pomysł na darmową reklamę ;) :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
2 lutego 2015r. o 15:48
jak to można nazwać zespołem skoro organista prowadzi zabawy i jest cały czas po za organami a organy grają tylko pan z boku z saksem guziczki naciska no i ta musztra weselna oj szkoda gadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.