Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zespol Versus

~Andrzej niezalogowany
2 lutego 2015r. o 17:59
Moj przedwowca mial racje po fragmencie tego filmu to myslalem ze znajoma mamy zrobila mi glupi kawal polecajac ten zespol
Rzeczywiscie zespol Tragedia brak slow Brak damskiego glosu to pierwszy negatyw ,glos meski beznadziejny ,sprzet beznadziejny i brak swiatel a Aischa w ich wykonaniu to totalna porazaka a Przeboj IRY ONA JEST ZE SNU w aranzu na disco polo to katastrofa Dziekuje kamerzyscie ,dzieki niemu ustrzeglem sie od popelnienia najwiekszej pomylki w zyciu czyli wynajecie zespolu Versus na swoje wesele
szczegolne "podziekowania" kieruje tez do znajomej mojej mamy za polecenie tego zespolu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
2 lutego 2015r. o 17:59
Moj przedwowca mial racje po fragmencie tego filmu to myslalem ze znajoma mamy zrobila mi glupi kawal polecajac ten zespol
Rzeczywiscie zespol Tragedia brak slow Brak damskiego glosu to pierwszy negatyw ,glos meski beznadziejny ,sprzet beznadziejny i brak swiatel a Aischa w ich wykonaniu to totalna porazaka a Przeboj IRY ONA JEST ZE SNU w aranzu na disco polo to katastrofa Dziekuje kamerzyscie ,dzieki niemu ustrzeglem sie od popelnienia najwiekszej pomylki w zyciu czyli wynajecie zespolu Versus na swoje wesele
szczegolne "podziekowania" kieruje tez do znajomej mojej mamy za polecenie tego zespolu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6461
#desenman nieaktywny
2 lutego 2015r. o 19:36
~Andrzej napisał(a): Moj przedwowca mial racje po fragmencie tego filmu to myslalem ze znajoma mamy zrobila mi glupi kawal polecajac ten zespol
Rzeczywiscie zespol Tragedia brak slow Brak damskiego glosu to pierwszy negatyw ,glos meski beznadziejny ,sprzet beznadziejny i brak swiatel a Aischa w ich wykonaniu to totalna porazaka a Przeboj IRY ONA JEST ZE SNU w aranzu na disco polo to katastrofa Dziekuje kamerzyscie ,dzieki niemu ustrzeglem sie od popelnienia najwiekszej pomylki w zyciu czyli wynajecie zespolu Versus na swoje wesele
szczegolne "podziekowania" kieruje tez do znajomej mojej mamy za polecenie tego zespolu
nic rewelacyjnego,wszystko z gotowca[img=1422902205_ojjy1br.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 lutego 2015r. o 22:42
Uwierz, że każdy zespół weselny będzie dziękować jeśli nie skorzystasz z ich oferty. Sztuczne i prowokacyjne pseudo fachowe opinie sobie daruj. Nie dyskutuje tu o gustach ale o Twoim buractwie ukazanym w każdej wypowiedzi. Już współczuje wszystkim, którzy będą mieli cokolwiek z Twoim weselem wspólnego...łącznie z gośćmi. ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:37
Mialam okazje 2 krotnie byc na imprezie we Lwowku gdzie gral zespol Versus
no niestety nie byly to dobre zabawy dla mnie i moich przyjaciol
Gdybym wiedziala ze n tej kolejnej imprezie bedzie grala ten pseudo zespol to bym napewno nie poszla
Co do zespolu to poziom troche wiekszy niz maja przedszkolaki
trudno bylo zniesc ich zawodzenie ,chociaz jak sobie goscie wypili to juz jakos szlo
tym bardziej ze wydalo mi sie ze zespol tez sobioe dal w szyje bo na poczatku troche mniej falszowali
repertuar typowo wiejski umpa umpa naglosnienie charczace no i przydalyby sie im jakies swiatelka ale przede wszystkim dobra wokalistka ,ktora by podniosla poziom Oni sa po prostu beznadziejni Nie nadaja sie na zadne wesela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:37
Mialam okazje 2 krotnie byc na imprezie we Lwowku gdzie gral zespol Versus
no niestety nie byly to dobre zabawy dla mnie i moich przyjaciol
Gdybym wiedziala ze n tej kolejnej imprezie bedzie grala ten pseudo zespol to bym napewno nie poszla
Co do zespolu to poziom troche wiekszy niz maja przedszkolaki
trudno bylo zniesc ich zawodzenie ,chociaz jak sobie goscie wypili to juz jakos szlo
tym bardziej ze wydalo mi sie ze zespol tez sobioe dal w szyje bo na poczatku troche mniej falszowali
repertuar typowo wiejski umpa umpa naglosnienie charczace no i przydalyby sie im jakies swiatelka ale przede wszystkim dobra wokalistka ,ktora by podniosla poziom Oni sa po prostu beznadziejni Nie nadaja sie na zadne wesela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:27
O jejku konkurencja z JG się obraziła na zespół i nie tylko ... Wstańcie z kolan i już wystarczy tych łez ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
19 marca 2015r. o 21:15
Nie wiem co wy chcecie od tego zespolu Ja tam sie przy nich bawilam i nie bylo zle
Wprawdzie repertuar nie bardzo przypadl mi do gustu ale jak sie troche wypije to do do dobrej zabawy nie trzeba Madonny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.