Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Inspektor Nadzoru Budowlanego?
~eloniuniek niezalogowany
9 lutego 2015r. o 21:12
w ciepłym domu, to każdy mądry ale ze starostą to nikt nie chce poszusować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
9 lutego 2015r. o 21:15
~artek napisał(a): czepiacie się typa, a on sobie tę fuchę ciężko na rowerze wyjeździł.



Na załączonej fotce, a jest aktualna, to nie widać aby tak ciężko wyjeżdżał.........:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
9 lutego 2015r. o 22:38
...wiem jedno po odsunięciu od koryta lewicy (na własne żądanie )to rączka rączkę myje nie oszukujmy się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emigrant niezalogowany
10 lutego 2015r. o 16:11
prawda! Widać okazało się, że architekt z niego taki, że tylko stała pensja w urzędzie, wyjeżdżona na rowerze u Kwaśniewskiego jedyną szansą na utrzymanie rodziny – jako INBudowlanego? – jak nie prezydent, to budowlaniec! Kwaśniewski po sprawie z niepełnosprawnymi dziećmi z Grunwaldzkiej widać uważa że środkowy palec już wszystkim nam może pokazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grell niezalogowany
10 lutego 2015r. o 16:15
By żyło się lepiej !

Kiedyś wały przy działkach usługowych, a teraz będzie koperta albo brak odbioru budynku.
Piotrek to się umie ustawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2015r. o 17:49
No ale do kościoła chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
10 lutego 2015r. o 19:58
Dziś po godzinie 15 ,mało nie przejechała mnie na pasach pod galerią szara Skoda z dumnym napisem "nadzór budowlany".zastrzegam że nie zobaczyłem kierowcy był sam nawet się nie zatrzymał. Nie wiem czy to odchodzący czy nowy a może jeszcze ktoś inny????????? :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
12 lutego 2015r. o 23:19
Pan Żak w swojej poprzedniej pracy jako Architekt Miasta skrzywdził wielu ludzi !!! ,jestem jedną z nich.Przez to co mi zrobił zaczęłam pytać ludzi ,którzy mieli podobne problemy i dowiedziałam się o propozycjach wykonania projektu za wyższą cenę ,ale z gwarancją otrzymania pozytywnej opinii urbanistycznej i ułatwiania w otrzymaniu pozwolenia na budowę. Najbardziej nie dopuszczalne były zmiany w planie przestrzennym ,gdzie w bardzo krótkim czasie po sprzedaży przez miasto za małe pieniądze działki np.z mieszkaniowej ,przekształcano je na usługowe i wtedy nie miasto ,lecz nowy właściciel sprzedawał je za grube pieniądze pod budowę zagranicznych sieci handlowych. dowiedziałam się ,że przy ul.Hutniczej tam gdzie stoi LIDL nabyli za małe pieniądze dz.mieszkaniową Państwo Żak ze Zgorzelca nie wiem czy to rodzina czy tylko przypadek.To są fakty! Proponowałabym Panu Staroście zanim podejmie decyzje sprawdzić co roił wcześniej Pan żak? Ciekawe kto teraz zrobi odbiór?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.