Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowa droga donikąd
~mdm niezalogowany
14 lutego 2015r. o 9:54
K...wa Alternatywy 4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2015r. o 13:09
Usmiałem się po pachy z Waszych domysłów-pomysłów... Proszę o więcej!!! Powinni na początku tej ścieżki postawić znak D-4a" droga bez przejazdu".Jaką minę musiał mieć ten który kończył tę "inwestycję"? Pewnie mina bezcenna była.... Hehehehe!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
14 lutego 2015r. o 14:00
Najgorsze jest to, że ów przypadek został już dużo wcześniej obśmiany na wszystkich możliwych portalach, w starostwie problemu jakby nie widzą;( tępota czy głupota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ana niezalogowany
14 lutego 2015r. o 15:44
Panowie często podchodzą pod płot aby załatwić swoje potrzeby. Więc żeby sobie butów nie pobrudzili ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cysto prawda niezalogowany
14 lutego 2015r. o 20:16
Ale jesteście upierdliwi. Jestem zwykłą bolesławianką. Z ciekawością przeczytałam ten artykuł i śmieszne są te wypowiedzi. Wszak nikt z nas nie życzyłby sobie, aby ktoś 'buszował na naszym podwórku'. I też postawilibyśmy płot i basta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 0:32
~cysto prawda napisał(a): Ale jesteście upierdliwi. Jestem zwykłą bolesławianką. Z ciekawością przeczytałam ten artykuł i śmieszne są te wypowiedzi. Wszak nikt z nas nie życzyłby sobie, aby ktoś 'buszował na naszym podwórku'. I też postawilibyśmy płot i basta.


Ja jestem pierwszą ofiarą "Durnej Ścieżki Imienia ...." no ciekawe kogo?
Puściłem się tą oto ścieżką, żeby sobi drogę do Provity skrócić, i co?no i .....

Jest już więcej ofiar?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
15 lutego 2015r. o 12:47
Doganiamy Sieradz :)[img=1424000867_swjzuf7.jpg]

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 14:41
Może vice Starosta z nadania partyjnego wyjaśni nam dokąd prowadzi ta droga,może na skróty do PSL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza