Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2018r. o 20:30
Miło cię "widzieć" Ksawery :) No cóż , musiałem sobie zrobić przerwę od uzależnienia internetem :)

Abelio o lodach nic nie wiem , ale jeśli chodzi o chińską SI , to mam wrażenie , że to pic na wodę i futurystyczny fotomontaż. Pan Jędrzejczak nieco demonizuje.
Nigdy w Londynie nie byłem , ale chodzą słuchy , że od dziesięciu lat na każdym tamtejszym skrzyżowaniu wisi sobie osiem kamer. Ktoś , albo coś musi te dane obrabiać. I tu pojawia się pytanie , co burczy w katakumbach Pentagonu ?

Kiedyś bardzo dawno temu czytałem taką s-f , autora nie pamiętam ;

Idea : Ludzkość połączyła w sieć wszystkie komputery świata .
Procedura : Prezydent wszystkich krain ma przed sobą wajchę włączającą zasilanie sieci i podstawowe pytanie do SI - czy istnieje bóg ?
Odpowiedź SI : Teraz tak

Jak więc widać od lat straszą nas jak nie piekłem , kryzysem , terroryzmem to sztuczną inteligencją , a Stwórca przypatruje się temu i myśli sobie pewnie tak :
strach ma wielkie oczy , ale nie ma duszy , podobnie jak SI :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
2 lutego 2018r. o 20:42
@Pannazdzieckiem - w Chinach to nie żart. Nawet lewacki TVN o tym pisze:
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/scs-staje-sie-faktem-ten-system-zmieni-wszystko,128,2284
Idą ciekawe (czytaj straszne) czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
2 lutego 2018r. o 20:46
I jeszcze jedno - SI to szatański pomysł. Totalnego zniewolenia ludzi. I będą też tym ludzie rządzili - panowie tego świata.
Przy okazji, bo to pokrewny temat. Jak masz czas to poczytaj:
http://filozofuj.eu/wp-content/uploads/2018/01/fi018_nr_6.pdf

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2018r. o 22:47
Chińskie przysłowie mówi ... obyś żył w ciekawych czasach :D

Nigdy nie należy zapominać o Stwórcy. Ciało jest śmiertelne i jest tylko "wózkiem" dla Iskierki Stwórcy . Śmierć jest tylko zmianą stanu egzystencji i nie należy bać się śmierci.
Inna sprawa , że klasycy NWO zamierzają wymordować , albo zdepopulować cywilizację do pięciuset milionów posłusznych niewolników. To są nasze realia. Działają wbrew planom Stwórcy , planom tworzenia życia. Głupcy. Życie i Kreacja , ... qurcze ... dziękuję Stwórco.


Dopisane 02.02.2018r. o godz. 22:47:

Spory materiał :) Przeleciałem po nagłówkach . Jak słyszę humanizm , to mi ciary łażą po plecach , a jak słyszę transhumanizm , to niezbędnik mi się w kieszeni otwiera . Być może ma to związek z tym , że nasz genom ma obecnie tylko dwie helisy zamiast dwunastu. Eugenika preferowana przez Jahwe w dawnych czasach pozbawiła nas łączności z astralem . Ale jak mawiają Mądrzy Ludzie , co się odwlecze to nie uciecze. Inaczej mówiąc , Stwórca nierychliwy , ale sprawiedliwy :) Elohim zapłacą za eksperymenty na stworzeniu i "udoskonalaniu" Natury.

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Krwawnica niezalogowany
4 lutego 2018r. o 10:13
https://jarek-kefir.org/2018/01/26/rotszyldowie-kapituluja-przed-ludzkoscia-i-boja-sie-upadku-systemu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 lutego 2018r. o 10:46
Lubię Kefirka :) To On jest autorem stwierdzenia " miękki totalitaryzm " , którego to zjawiska jesteśmy dziejowymi świadkami.

Dziękuję Krwawico za szerzenie wiedzy :)

ps . qurwq jego mać , Maniek skasuj ten algorytm. Nie ma takich roślin.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 lutego 2018r. o 11:23
Pannazdzieckiem napisał(a): Lubię Kefirka :) To On jest autorem stwierdzenia " miękki totalitaryzm " , którego to zjawiska jesteśmy dziejowymi świadkami.

Dziękuję Krwawico za szerzenie wiedzy :)

ps . qurwq jego mać , Maniek skasuj ten algorytm. Nie ma takich roślin.
nie ma za co samotnamatko,widzisz dziś nawet nie można się podpisać uczciwie trzeba być anonimową roślinką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Jasnota niezalogowany
4 lutego 2018r. o 12:04
Pannazdzieckiem napisał(a): Lubię Kefirka :) To On jest autorem stwierdzenia " miękki totalitaryzm " , którego to zjawiska jesteśmy dziejowymi świadkami.

Dziękuję Krwawico za szerzenie wiedzy :)

ps . qurwq jego mać , Maniek skasuj ten algorytm. Nie ma takich roślin.


Matka ,nie da rady .To skorn kazał wprowadzić ,do niego pisz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza