Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
4 lutego 2018r. o 12:23
hahahaha
czy to znaczy że skorn to taki ''prezes'' a biura B.I to taka nasza lokalna ''wiejska '' ? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Szczodrzeniec niezalogowany
4 lutego 2018r. o 12:29
falco napisał(a): hahahaha
czy to znaczy że skorn to taki ''prezes'' a biura B.I to taka nasza lokalna ''wiejska '' ? :]


Lecz się psycholku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 lutego 2018r. o 12:34
ty już jesteś w takim stadium że cienko cię widzę :]
ale natura bywa brutalna i jesteś tego najlepszym przykładem ....

prawdę mówiąc -nie przeszkadza mi to ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 lutego 2018r. o 13:06
klucznick napisał(a):

nie ma za co samotnamatko,widzisz dziś nawet nie można się podpisać uczciwie trzeba być anonimową roślinką.


Miło Cię " widzieć " Kluczniku :) Wyrosłeś już z teorii płaskiej ziemi ? :D
Qurcze , żyć się chce kiedy pamięć wraca.

No i oczywiście szacun za imię. Chromolić kwiatuszki Marczewskich :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lutego 2018r. o 23:17

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 lutego 2018r. o 13:19
Pannazdzieckiem napisał(a):
klucznick napisał(a):

nie ma za co samotnamatko,widzisz dziś nawet nie można się podpisać uczciwie trzeba być anonimową roślinką.


Miło Cię " widzieć " Kluczniku :) Wyrosłeś już z teorii płaskiej ziemi ? :D:D
teorią też jest heliocentryczna teoria Copernika,a ja nie mam teori tylko to co widzę to piszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Niezapominajka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 13:36
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
klucznick napisał(a):

nie ma za co samotnamatko,widzisz dziś nawet nie można się podpisać uczciwie trzeba być anonimową roślinką.


Miło Cię " widzieć " Kluczniku :) Wyrosłeś już z teorii płaskiej ziemi ? :D:D
teorią też jest heliocentryczna teoria Copernika,a ja nie mam teori tylko to co widzę to piszę


Klucznik jak siedzi w swoim "tirze" to nie widzi zakrzywienia jak on to mówi "kulki" Dla niego liczy się tylko co widzi z szoferki i to jest tylko prawdą .... Co tam kilka tysięcy lat badań astronomów, dla klucznika ważniejszy jest 2 minutowy film na youtube. Tiry na tory ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 lutego 2018r. o 14:18
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-szczepionkowy-w-polsce-setki-osob-otrzymalo-wadliwe-szczepionki


Dopisane 05.02.2018r. o godz. 14:18:

~~Szkarłatna Niezapominajka napisał(a):
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
klucznick napisał(a):

nie ma za co samotnamatko,widzisz dziś nawet nie można się podpisać uczciwie trzeba być anonimową roślinką.


Miło Cię " widzieć " Kluczniku :) Wyrosłeś już z teorii płaskiej ziemi ? :D:D
teorią też jest heliocentryczna teoria Copernika,a ja nie mam teori tylko to co widzę to piszę


Klucznik jak siedzi w swoim "tirze" to nie widzi zakrzywienia jak on to mówi "kulki" Dla niego liczy się tylko co widzi z szoferki i to jest tylko prawdą .... Co tam kilka tysięcy lat badań astronomów, dla klucznika ważniejszy jest 2 minutowy film na youtube. Tiry na tory ...
kilka tysięcy lat badań?buraku poleć samolotem to zobaczysz te badania na własne oczy!yakim trzeba być naiwnym prymitywem żeby takie pierdoły powtarzać,śpij spokojnie nie zadawaj pytań oglądaj tv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza