Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Cynobrowa Stokrotka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 17:30
fobiak zadano ci pytanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 sierpnia 2019r. o 17:37
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja jestem Piotr Różański , a Ty Jasiu jak masz na nazwisko ... podwórkowy wiracho :D


Gdzieś ta odwaga musi się kończyć. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Stokrotka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 17:50
Obserwując tu bieg wydarzeń zadam ci pytanie skornie
znasz Falco ,wiesz gdzie mieszka dlaczego więc nie wykażesz się jak to określasz ''odwagą'' i nie wykrzyczysz mu swoich racji prosto w twarz
to jedno a drugie
czy zamierzasz jak to określa Pannazdzieckiem mu ''świadkować ''a jeśli tak to czy przed sądem powtórzysz to co tu kiedyś o nim napisałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 sierpnia 2019r. o 17:54
Zaloguj się, to może łaskawie ci odpowiem.

Tymczasem wypieprzaj czyścić komin swojemu wąsatemu idolowi; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Stokrotka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 17:58
No i tu skończyła się ta twoja ''odwaga'' o której sam wspomniałeś .
Dzięki za odpowiedź . Wymowna w prostocie jaką ''odwagą '' ty sam dysponujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 sierpnia 2019r. o 18:06
Nie będzie mnie pierwsza lepsza tylda rozliczać z odwagi. Podpisz się albo wypierdzielaj.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Stokrotka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 18:18
Ja nie mam zamiaru rozliczać cię z czegokolwiek . Nic mi do tego co tu piszesz .
Razi tylko forma twoich wypowiedzi i częste ucieczki od sedna sprawy i tak jak teraz -od zwykłej odpowiedzi .
Odpowiedź że nie będziesz odpowiadał ''zwykłej tyldzie '' to twój klasyczny unik tylko zadaj sobie pytanie gdzie jakaś przyzwoitość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Ogórecznik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 18:27
falco naucza o przyzwoitości, to się porobiło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.