Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Malinowa Sałata niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:24
[img=1565869202_nirq8cw.jpg][img=1565869349_haidbw7.jpg][img=1565869362_w7d40wn.jpg][img=1565869376_ggggjnp.jpg][img=1565869393_x8ecrwi.jpg][img=1565869405_bd0g618.jpg][img=1565869421_f71962c.jpg][img=1565869446_79rr9iv.jpg][img=1565869463_g7kbkmo.jpg][img=1565869477_1hck41j.jpg][img=1565869494_x92fuq9.jpg][img=1565869509_1kd8liy.jpg]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Sałata niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:31
~~Różowy Rojnik napisał(a): no to cwaniaczku potwierdź to własnymi danymi a bądź pewien że i tobie nie odpuszczę ...

jak widzisz ja nie boję się waszych nieudolnych prób hejtu i piszę co myślę ...

no? :]

facet ...jesteś cieniutki jak guma w majtach...


Ty tu jesteś hejterem. Ty tutaj używasz mowy nienawiści. Jest więcej zarzutów na ciebie, musisz się z tego cieszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:44
TO NA CO CZEKASZ?
WKLEJAJ :]

poczekam...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Tytoń niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:57
~~Różowy Rojnik napisał(a): TO NA CO CZEKASZ?
WKLEJAJ :]

poczekam...;)

Jakby cię Panna walnął przyrodzeniem po twej facjacie ,to by ci wszystkie zęby wyleciały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 sierpnia 2019r. o 15:32
~~Śliwkowy Tytoń napisał(a):
~~Różowy Rojnik napisał(a): TO NA CO CZEKASZ?
WKLEJAJ :]

poczekam...;)

Jakby cię Panna walnął przyrodzeniem po twej facjacie ,to by ci wszystkie zęby wyleciały .


pe daly szykuja sie do orgii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 16:25
~~Śliwkowy Tytoń napisał(a):
~~Różowy Rojnik napisał(a): TO NA CO CZEKASZ?
WKLEJAJ :]

poczekam...;)

Jakby cię Panna walnął przyrodzeniem po twej facjacie ,to by ci wszystkie zęby wyleciały .


a po TWEJ? :]

zapewne ''wykształciuch'' ;)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2019r. o 16:51
~~Śliwkowy Tytoń napisał(a):
~~Różowy Rojnik napisał(a): TO NA CO CZEKASZ?
WKLEJAJ :]

poczekam...;)

Jakby cię Panna walnął przyrodzeniem po twej facjacie ,to by ci wszystkie zęby wyleciały .


Pięści miałem na myśli , nie koniecznie przyrodzenie :D

Cześć Fobiczny , będziesz robił za świadka ? Otóż Papuga ma na mnie kwity , a ja zrobiłem sobie dzisiaj specjalnie wolne , żeby też się przygotować. Brakuje mi tego specyficznego cytatu z Ciebie ... gdzieś lata temu ... pisałeś i ... śmiałem się przez dwa tygodnie :D Ale teraz zapomniałem z czego się śmiałem ... starość nie radość :)

Niemniej jednak pedofilia i środowiska LGBT to domena Papugi . Ja jestem hetero . A corpus delicti ma brązowe oczy i siedzi na przeciwko mnie

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 17:19
Ludmiła czy Natasza :]

:]

20zł ekstra?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego