Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Niebieskofioletowa Truskawka niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 17:02
pieniacz znów wykrzywia morde
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 17:51
zgłoś do moderacji...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Mak niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 18:33
~~Ciemnoróżowa Bylica napisał(a):
~~Rudawa Laurencja napisał(a): Wyrok będzie taki: przeprosiny na portlu bolec.info. I wszyscy poznają dane osobowe jednego i drugiego :)



Piotra znamy. O tym drugim się dowiedzą wszyscy, czego sie donosiciel boi jak diabeł święconej wody. I bardzo dobrze. Pół Bolesławca go już dobrze zna, teraz pora, aby go poznała druga połowa. Łącznie z księżmi.


Taak? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2019r. o 19:39
~~Żółtozielona Szachownica napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ... rzućcie mi jakie ciepłe słowo :)

Publicznie :)



Wszystkiego najlepszego ! Postaraj się nie wpadać więcej w kłopoty i bądź szczęśliwy. :)


Dziękuję Szachownica :) Postaram się :)

Tobie Głupia Papugo też w zasadzie dziękuję ... stary , znany wróg jest zawsze lepszy od nieznanego wroga :D Mam jeszcze parę groszy , zaraz przyczłapie Rycho i charatniem w gałę :D O już przyczłapał spocony od grzywki aż po odbyt :D I znowu marudzi , że kasy brak , ukochanej też brak i nawet kota , nie mówiąc o psach ... ale psy jeszcze mogą wpaść :D Tym bardziej , że to właśnie Ty Głupia Męska Qurwo obraziłaś się za prawdę ... no to czekamy na psy z Rychem.

Rycho mówi " złapaliśmy gołąbka z obrączką twojej żony ... pocztowy " :D , " ale nam uciekł był i jesteśmy trochę w tyle " :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 19:53

Dziękuję Szachownica :) Postaram się :)

a szachownica napisał (a)

''Postaraj się nie wpadać więcej w kłopoty ....''

wychodzi na to że ''rzuca grochem w ścianę '' :]


Pannazdzieckiem 2 min. temu


Pannazdzieckiem

Postów: 12256




...... że to właśnie Ty Głupia Męska Qurwo obraziłaś się za prawdę ... no to czekamy na psy z Rychem.

tak to jest jak nie chce się przyjąć do wiadomości delikatnej podpowiedzi...
a ''szachownica'' chyba wie co pisze ...;)

i to ma być sprawa''pojednawcza''?
zapomnij...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2019r. o 21:14
Ja Rycho , nie Jerycho , bo nikt tu z trąbami nie chodzi :D Oświadczam , że jestem trześwy , jak Panna i czekam ... na Twoją łodpowieć głupia papugo . Wypij se setkę , zjedz galaretkę i Rycho zaraz dokończy .... :D i kup se marionetkę :D Ruszaj ją wolno , bo już jest wolno :D Poza tym trzymaj się kupy , żebyś nie spadł z dupy :D

Ja tu jestem tylko pisarz ... Rycho mówi , co myśli ...my tu mamy dzisiaj urodziny , brakuje nam chłopca dostawcy ... dużo do szczęścia nam nie trzeba , pół litra i dwa piwa :D Zerosiedem zgłoś sie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Lantana niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 22:27
~~Krwistoczerwony Bluszczyk napisał(a):




i to ma być sprawa''pojednawcza''?
zapomnij...


Donosicielu ty sam będziesz się chciał pojednać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 22:40
zapomnij kmiotku...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.