Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2019r. o 11:25
Moje dane osobowe wszyscy znają. Niejednokrotnie się przedstawiałem . Mam swoje za uszami i wyrzuty sumienia , ale od lat piszę o po. Kocham Bolec.Info onym systemie , w którym przyszło nam żyć , a mianowicie wąska grupa inkarnowanych robi za bogów fiducjarnego pieniądza , a reszta klepie biedę i żre się o grosze . Pisałem o chemitralach , o bogach tej pięknej i nieszczęśliwej Planety , pisałem o skur.wysyństwie szczepionek i BighPharmie. Pisałem o przekrętach Mondrej Knigi chrześcijan . Pisałem też o surach Koranu ... ale dzisiaj Szanowni Bolecnauci i Szanowne Bolecnautki Panna skończyła pięćdziesiąty trzeci rok bezwartościowego życia ... i chleje na umór :D

Jeśli doceniacie mój wkład w Wasz rozwój ... rzućcie mi jakie ciepłe słowo :)

Publicznie :)

Ciebie Głupia Papugo nie proszę , PanaM też nie.

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Tamaryszek niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 11:41
jeszcze trochę i zostaną Tobie tylko przemyślenia ,bo nikt z Tobą nie chce mieć nic wspólnego.chlej dalej tylko się tym nie chwal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Róża niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 12:54
~~Barwinkowy Powojnik napisał(a):
~~Rdzawobrunatny Bukszpan napisał(a): [img=1565869202_nirq8cw.jpg]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Róża niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 12:55
[img=1565869349_haidbw7.jpg][img=1565869362_w7d40wn.jpg][img=1565869376_ggggjnp.jpg][img=1565869393_x8ecrwi.jpg][img=1565869405_bd0g618.jpg][img=1565869421_f71962c.jpg][img=1565869446_79rr9iv.jpg][img=1565869463_g7kbkmo.jpg][img=1565869477_1hck41j.jpg][img=1565869494_x92fuq9.jpg][img=1565869509_1kd8liy.jpg]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Naparstnica niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 12:57
Najlepszego Panna .
Chlej dalej ,z Twego chlania jest min. na 500+ ,krowa + ,świnia + ,jest 300 mln. na Rydzyka i po 80 zł. dla nauczycieli .Zapal faję ,dołożysz się do 100tyś .mieszkań i 1 mln. samochodów elektrycznych .
Ciekawe czy PAWEŁ przeprosi za to że nazwał Cie ......,wiesz jak ?
Trzymaj fason bo inaczej wylecicie razem z Rychem z okna . Okno jest w piwnicy ale to zawsze siara .
Wszystkiego dobrego .
,,Z''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Konwalia niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 14:19
kacapie wyp...ierdalaj na kamczatkę nie zapomnij zabrać ze sobą trepów tatusia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Szachownica niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 16:08
Pannazdzieckiem napisał(a): ... rzućcie mi jakie ciepłe słowo :)

Publicznie :)



Wszystkiego najlepszego ! Postaraj się nie wpadać więcej w kłopoty i bądź szczęśliwy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
26 sierpnia 2019r. o 16:22
~~Wrzosowy Tamaryszek napisał(a): jeszcze trochę i zostaną Tobie tylko przemyślenia ,bo nikt z Tobą nie chce mieć nic wspólnego.chlej dalej tylko się tym nie chwal.


:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza