Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 września 2019r. o 10:10
No sie ma Droga Kc :) Bąć szczęśliwa :)

... ale jeszcze jedną rzecz muszę powiedzieć , ja " stary ekshibicjonista"

... mnie możesz obrażać ile tylko chcesz Głupia Papugo ... ale jeśli jeszcze raz dotkniesz moich nie żyjących już PRZYJACIÓŁ ... to ja zapomnę o tym , co mawia mój PROMIEŃ ... mawia tak ... " cierpliwość to inwestycja ..., " stracę do Ciebie qurwa cierpliwość " , zbiorę kilku kumpli Artura , Sentinela i Rycha i będziesz latał jak wiatraczek :D Aczkolwiek ja wystarczę i też będziesz latał jak wiatraczek ... dołącz do dokumentacji , bardzo Cię proszę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
29 września 2019r. o 10:27
Pannazdzieckiem napisał(a): No sie ma Droga Kc :) Bąć szczęśliwa :)

... ale jeszcze jedną rzecz muszę powiedzieć , ja " stary ekshibicjonista"

... mnie możesz obrażać ile tylko chcesz Głupia Papugo ... ale jeśli jeszcze raz dotkniesz moich nie żyjących już PRZYJACIÓŁ ... to ja zapomnę o tym , co mawia mój PROMIEŃ ... mawia tak ... " cierpliwość to inwestycja ..., " stracę do Ciebie qurwa cierpliwość " , zbiorę kilku kumpli Artura , Sentinela i Rycha i będziesz latał jak wiatraczek :D Aczkolwiek ja wystarczę i też będziesz latał jak wiatraczek ... dołącz do dokumentacji , bardzo Cię proszę :)


nie omieszkam ...hahahahaha

już to robię :]

ignorant w każdym calu...

tylko odbierz awizo ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Skimia niezalogowany
29 września 2019r. o 10:36
Pannazdzieckiem napisał(a):


Bracia i Siostry w niedoli , jak się robi screny , bo chyba nie mam takiego programu ?

No to wklejamy :D


Pannazdzieckiem to proste. Zapytaj córki, albo syna oni na pewno wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
29 września 2019r. o 10:38
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Śliwkowy Ostrokrzew napisał(a):
~~Srebrzystobiały Kielichowiec napisał(a):
~~Sepiowa Ślazówka

[/c napisał(a):
.

Wklejamy ;):)


Dziękuję Wam za rady Bolecnauci i Bolecnautki:) No skoro Głupia Papuga chce przed Sądem dochodzić swych praw o nienaruszalności cielesnej , to przypomnę zainteresowanym ... kiedy ostatnio chciałem podać rękę na zgodę w Biedronce na Dolnych Młynach , to co usłyszałem Janusz , z Twej strony ?

Pochwal się :)

I kto tu jest qurwa agresywny ?

No to wklejamy :D

co odpowiedziałem?
już o tym pisałem bo ty jak zwykle zełgałeś pisząc że usłyszałeś ''spierd....j''
ja po prostu powiedziałem ''spadaj'' bo nigdy nie zniżę się do twojego ''poziomu''

takie świństwa jakie idą za tobą nie pokryje wyciągnięta ręka...
i daruj sobie pisanie obecnie (za późno) tych wielkich liter bo capią fałszem na odległość ...

gdyby żył Sentinel to za słowa jakie skierowałes do jego żony sam byłbyś ''wiatraczkiem''
min. o tym pisała ci ''droga kc''
wiesz ...ta od ''lepkich rączek'' ....hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Świerk niezalogowany
29 września 2019r. o 10:50
kc napisał(a): Nikogo innego nie obchodzi wasz konflikt.

Bye.


Po tylu kłótniach z falco na ten temat, można dojść do innego wniosku.Nawet panniezdzieckiem dużo pomagasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 września 2019r. o 10:53
Gdybyś przysłał mi list miłosny ... byłbym zachwycony , gdybyś chciał pogadać ze mną , jak Sentinel i Artur .... byłbym zachwycony , gdybyś , jak Rycho postawił mi piwo .... byłbym zachwycony , a tak to jesteś Głupią Papugą i nic tego nie zmieni :)

Nara , idę się przytulić do PROMIENIA :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 września 2019r. o 11:04
slowo na niedziele dla klotliwych komunistow

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Dąbrówka niezalogowany
29 września 2019r. o 12:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Gdybyś przysłał mi list miłosny ... byłbym zachwycony , gdybyś chciał pogadać ze mną , jak Sentinel i Artur .... byłbym zachwycony , gdybyś , jak Rycho postawił mi piwo .... byłbym zachwycony , a tak to jesteś Głupią Papugą i nic tego nie zmieni :)

Nara , idę się przytulić do PROMIENIA :)


co za niereformowalny typ...pisz do takiego wielokrotnie ''omijaj mnie szerokim łukiem'' a do niego nie docierało...pisz do takiego ''nie chcę mieć z tobą nic wspólnego'' a do niego nie docierało...
teraz pisze tu o jakichś wyimaginowanych przyjaciołach (nie mam autoryzacji...hahahaha )lub przywołuje imiona zmarłych ...daj im spokój gościu bo po co mają się w grobach ''przewracać''
a przynajmniej dwóch z wymienionych ...

teraz piszesz ''głupia papuga'' a niedawno ...hahahaha...co się odwlecze to nie uciecze ...
zresztą kiedyś pisałeś min. do mnie ''lubię rozmawiać z mądrymi ludźmi''
tylko że ten ''mądry'' pewnego dnia zrozumiał że na znajomości z tobą mogę tylko stracić w oczach normalnych ludzi i nagle stałem się dla ciebie ''głupią papugą ''
być może tyle że na tyle mądrą byś dla mnie przestał istnieć ...
ile to razy pisałeś do mnie ''nie ignoruj mnie bucu''?
widziałeś że cię ''olewam'' a jednak bezmyślnie się pogrążałeś ...
a więc ''dopóki dzban nosi wodę ...''...i się urwało...hahahaha

zbierzesz koleżków ?...tych z parkowej ławeczki...
facet ...ogarnij się bo nie wiesz co czynisz...

zresztą wisi mi to...
żyj tymi swoimi chemitralami ,promieniami ,sathanami i mnie do tego nie mieszaj...

dotarło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.