Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Indygowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2019r. o 14:52

Krystyna Pawłowicz
‏ @KrystPawlowicz
W odpowiedzi do @Gasiuk_Pihowicz

Opanuj swoje chamstwo ,kobieto.Sejm,to nie lewackie zebranie.
03:15 - 10 kwi 2018



W odpowiedzi do @KrystPawlowicz @Gasiuk_Pihowicz

Trafisz za kraty kiedyś! Albo na rynku Starego Miasta pod pręgierzem staniesz i będziemy na ciebie pluć!
4 odpowiedzi 5 podanych dalej 47 polubionych
Eligiusz L
‏ @EligiuszL
10 kwi 2018

Postaramy się o to. Tak będzie na rynku każdego miasta! Pręgierz hańby dla każdego polityka, który zhańbił ojczyznę i naród.
0 odpowiedzi 1 podany dalej 15 polubionych

Koniec rozmowy

Nowa rozmowa
adamus76 #CSB
‏ @AdamAdamus76
10 kwi 2018

W odpowiedzi do @KrystPawlowicz @Gasiuk_Pihowicz

Chamstwo, mówisz....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2019r. o 14:59
„Mam apel do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy swojej otworzyć”

krycha ''sałata'' swoją ''mordę '' zbyt często otwiera ...
może dlatego często opuszcza sejm chyłkiem ,otoczona kordonem policjantów ,tylnym wyjściem by nie spotkać się ze swoimi ''fanami''

:]

i takie coś ma zasiadać w trybunale ...

zaiste -biedny ten kraj mający takich przedstawicieli ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Wilec niezalogowany
6 listopada 2019r. o 18:41
To prawda, biedny kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2019r. o 18:58
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2019r. o 20:24
A kto z zainteresowanych pamięta , jak Giertych podskakiwał jak pimpong na marszach KOD - u ? Kto pamięta jak Macierewicz w jarmułce odwiedził Izrael ?
I płaszczył się przed zwierzchnikami . Kto pamięta Lecha ?



Spróbujcie to wreszcie zrozumieć ... dziel i rząć ... warto się kłócić o detale ?

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Musimy pogadać Głupia Papugo ... te kilka dni jeszcze wytrzymam bez Twej obecności :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Dynia niezalogowany
6 listopada 2019r. o 21:51
poco Tobie papuga ? Ty sam ze sobą rozmawiasz (gadasz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Hutujnia niezalogowany
6 listopada 2019r. o 21:56
''MY''???????
facet ...ja już dawno jasno dałem ci do zrozumienia że NIE MAM NAJMNIEJSZEJ OCHOTY NA DYSKUSJE Z tOBĄ
NIE ISTNIEJESZ DLA MNIE

nie masz z kim pisać ?...pisz do Tamary:]
nie masz z kim pogadać ?
jedź do swojej ''terapeutki'' Swietłany :]

POWTARZAM ...OMIJAJ MNIE SZEROKIM ŁUKIEM

SZEROKIM :}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Przypołudnik niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:03
co za nieuk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza