Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Złocistoruda Hutujnia niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:17
masz rację ...nieuk :]
nie docierają o niego tak proste przekazy

ale może to efekt uzależnienia od alkoholu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2019r. o 22:28
Skoro jestem taki uzależniony nieuk i nie chcesz się ze mną kochać Głupia Papugo , to dlaczego mnie zaczepiasz ? Mam wrażenie , że Ty potrzebujesz chronicznie wroga ... Skornik , Skacowana i Alterowicz już Ci nie wystarczają ? No to qurwa będziesz miał ... parę dni jeszcze poczekam ... na spotkanie z przyjacielem z małej litery :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Pieris niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:44
~~Złocistoruda Hutujnia napisał(a): masz rację ...nieuk :]
nie docierają o niego tak proste przekazy

ale może to efekt uzależnienia od alkoholu :]


ty jesteś nieuk du.r.n.iu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Hutujnia niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:45
ja ciebie zaczepiam?
gdzie?
facet ...nie ja do ciebie a ty nie ma dnia byś o mnie nie wspominał ...
masz tu wszystkich za idio.tów nie potrafiących zaobserwować twoich usilnych poczynań jak teraz się próbujesz wyłgać mnie przypisując szukanie sobie wrogów ?

facet...to ty pisałes do skorna że ''kolejnym razem w Biedronce nie będzie już tak miło''

to ty do mnie pisałeś ''że dojdziesz mnie na tych Dolnych Młynach i nie będzie wesoło''

to ty do mnie pisałeś o ''obiciu czachy''

więc daruj sobie te swoje mizerne lamenty i szukania na forum poparcia ...''męczennik'' się znalazł ...

rurka ci zmiękła bo twój jęzor złagodniał i teraz zastanowisz się dwa razy zanim po raz kolejny napiszesz w podobny sposób jak do mnie ...

przypomnisz wszystkim jak to pisałeś?...hahahahahaha

więc swoje bzdety o tym że ''musimy pogadać'' włóż między kolejne swoje fantazje ...

a ''kochać '' to się możesz ze swoimi ''terapeutkami'' bo jak pisałeś ''spanie z Rychem '' tez już odeszło w niebyt...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Hutujnia niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:49
~~Brunatnofioletowy Pieris napisał(a):
~~Złocistoruda Hutujnia napisał(a): masz rację ...nieuk :]
nie docierają o niego tak proste przekazy

ale może to efekt uzależnienia od alkoholu :]


ty jesteś nieuk du.r.n.iu


no nie każdy może być ''magystrem'' :]
chociaż ...nawet ''magyster'' może być większym d.u.r.n.ie.m od budowlańca...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
6 listopada 2019r. o 22:52
pisowski towarzysz doświadczony bez rezultatu wieloletnim śledztwem , budowowniczy amatorskiej armii , wraca jak bumerang - macierewicz na salony zamiast do psychiatryka

Dość tego upokorzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2019r. o 12:24
~~Złocistoruda Hutujnia napisał(a): j

facet...to ty pisałes do skorna że ''kolejnym razem w Biedronce nie będzie już tak miło''

/c]

Pisałem to do Ciebie Głupia Papugo . Jestem Piotr Różański , a mym Przyjacielem jest taki jeden facet

Ty nie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Hutujnia niezalogowany
7 listopada 2019r. o 16:27
i po co po raz kolejny do mnie piszesz?
by łżeć po raz kolejny?
bo przecież łżesz że to do mnie pisałeś a nie do skorna
starasz się teraz robić dobre wrażenie ale jesteś teraz zagubiony i przejęty tym że zrobiło ci się ''ciepło'' koło gatek więc nawet teraz , nieudolnie łżesz :]


jeszcze raz :]

OMIJAJ MNIE
SKUP SIĘ NA ''TATIANACH'' I ''SWIETŁANACH'' :]

SKUP SIĘ NA MILIONACH SWOICH KOLEJNYCH ''PROMIENI'' A FALCO OMIJAJ :]

kochaj się z rychem ,mirem czy tadziem ...a o mnie zapomnij

do 14-go i po 14 -ym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza