Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2019r. o 18:26
Panie Januszu , ja zrobiłem to , co miałem zrobić , ale kiedy Pan przeprosisz Skornika za nędzne prowokacje ... i Alterowicza też ... i Drogą Skacowaną :)

... wybacz Kc :) ... emocje ... nie cierpię sku ... rwysyństwa z pod tyldy :)

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Cząber niezalogowany
20 listopada 2019r. o 18:40
Pannazdzieckiem napisał(a): Panie Januszu , ja zrobiłem to , co miałem zrobić , ale kiedy Pan przeprosisz Skornika za nędzne prowokacje ... i Alterowicza też ... i Drogą Skacowaną :)

... wybacz Kc :) ... emocje ... nie cierpię sku ... rwysyństwa z pod tyldy :)

Miłego wieczoru :)


PIENIĄDZE ODDAŁEŚ , Kc ,Ty bardzo, bardzo, bardzo, bardzo , bardzo ,bardzo ,lubisz korniszona .
Niech on wpłynie na skazanego aby zadośćuczynił oszukanym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Aukuba niezalogowany
20 listopada 2019r. o 19:10
''Prawo'' ...nie zmienia człowieka, ale człowiek często zmienia prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2019r. o 19:11
Jeszcze parę złociszy wiszę systemowi bankowemu , ale mam to w dupie GP :)

Oni nie mieli kasy , którą mi dali . To jest właśnie fiducjo ... kumasz czaczę GJ ? Kumasz czaczę Kameleonie ? Myślisz , że Morawiecki jest Polakiem ? Może Ty jesteś Polakiem , GP ?

Polacy , to Ci co .... odpalają race , a potem są ścigani przez Wymiar Sprawiedliwości , albo Temidę ... z inspiracji urzędników państwa istniejącego jedynie teoretycznie we Wrocławiu .

No mów Jasiu , zbieraj dowody do następnej dokumentacji :D

I pamiętaj ... wara od moich Przyjaciół i ... panie Piotrze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hortensja niezalogowany
20 listopada 2019r. o 19:13
ojej ...''nie lubi s......stwa spod tyldy'' a spod tyldy ''przepraszał ''

jeśli chodzi o skorna to zaraz ci mogę przypomnieć odpowiednim postem za co ty go możesz przepraszać ...
czyż nie straszyłes go ''odwiedzinami''?
masz przecież blisko...
czyż nie straszyłeś go że następne spotkanie w ''biedrze'' nie będzie miłe ?
tylko nie łżyj ...


co do ''kc''-zapewne ona cię nie przeprosi za ''pana lepkie ręce'' i ''ekshibicjonistę''
czyż nie ona napisała ci że ''od Sentinela byś dostał po mordzie''?


co do altera - przepraszaj go za''durn.i.a'' i ''buca ''

tak że gościu zanim zaczniesz pisać do mnie o jakichś przeprosinach pomyśl kogo sam musisz przepraszać ...
tyle że aby chcieć przeprosić trzeba mieć w sobie chociaż namiastkę przyzwoitości a z tym u ciebie krucho...hahahaha

zapewne niedługo do tych swoich wyimaginowanych ''przyjaciół '' dopiszesz skorna...

facet ...przegrałeś i niestety dla ciebie , musisz z tym żyć ...

byłeś ,jesteś i będziesz tu ''świstakiem '' który tylko ''zawija swoje sreberka'' :]

a dla mnie osobiście ?...jesteś nie tylko ''świstakiem '' :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hortensja niezalogowany
20 listopada 2019r. o 19:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
No mów Jasiu , zbieraj dowody do następnej dokumentacji :D

I pamiętaj ... wara od moich Przyjaciół i ...


tylko się ''potknij'' ...

jakich?
mirów ,zbychów i rychów?


bo nie wymieniłeś tu nikogo z zalogowanych ...
no?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Limnantes niezalogowany
20 listopada 2019r. o 19:26
Pannazdzieckiem napisał(a): Jeszcze parę złociszy wiszę systemowi bankowemu , ale mam to w dupie GP :)

Oni nie mieli kasy , którą mi dali . To jest właśnie fiducjo ... kumasz czaczę GJ ? Kumasz czaczę Kameleonie ? Myślisz , że Morawiecki jest Polakiem ? Może Ty jesteś Polakiem , GP ?

Polacy , to Ci co .... odpalają race , a potem są ścigani przez Wymiar Sprawiedliwości , albo Temidę ... z inspiracji urzędników państwa istniejącego jedynie teoretycznie we Wrocławiu .

No mów Jasiu , zbieraj dowody do następnej dokumentacji :D

I pamiętaj ... wara od moich Przyjaciół i ... panie Piotrze :)


Panna ,odpuść ,daj sobie spokój ,przegrałeś ,przeprosiłeś i git .
Nie myśl o tym ,nie prowokuj , nie miej żalu ,było minęło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Dalia niezalogowany
20 listopada 2019r. o 19:34
~~Kredowobiały Cząber napisał(a):
~~Czekoladowa Dalia napisał(a):
skorn napisał(a): Wykpił się, bo alternatywne rozwiązanie tej sytuacji wiązałoby się z ujawnieniem twojego nazwiska.

Innymi słowy - wykpił się, bo ci rura zmiękła ; )


Ujawnienie nazwiska to dla niego nie jedyny problem. Sam ma wiele na sumieniu, alternatywa była jeszcze taka, że by to przegrał. Miałby też poważniejsze kłopoty. Tyle tutaj pompował balonik, a ten mu pękł prosto w faciate.Taki to typ człowieczka. Żałosne.


Ty chyba ANALityku z pękniętego balonika . Albo klient zapłacił i było bez zabezpieczenia .
Znasz ojca ?


Tobie się tylko wydaje, że jako anonim nie możesz ponieść konsekwencji za naruszenie dóbr osobistych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.