Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2019r. o 22:05
Dzięki Ksawery , to jest bardzo ważna ciekawostka . Przypomnij z łaski swojej ... ktoś , kiedyś na bolcu już zwracał uwagę na ten fakt ... junior , Preczzkomuną ... qurde nie pamiętam ...

GP latasz po ipeenku , może wreszcie do czegoś się przydasz :D

Dzięki Ksawery :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hortensja niezalogowany
20 listopada 2019r. o 22:05
do kogo ta mowa?...;)

ta niby ''głowa państwa'' (bo chyba ''pinokia'' masz pan na myśli ) obraziła masę Polaków nie wiedząc że jest nagrywany i powiedziała że Polaków widzi pracujących za ''miskę ryżu ''
czyż nie ?
to tylko pierwszy z brzegu przykład ...

''członków rządu''?
którego i w jaki sposób?
pisz pan a ja chętnie się do tego odniosę ...
karczewski?...ten co to pracuje dla ''idei''?...ja wiem ile ta jego ''idea'' wynosi miesięcznie ...
antonio''dron''?
a skąd ten przydomek?

wszak obiecał tysiące dronów i ...du.pa
podobnie jak ze śmigłowcami i podobnie jak zbił polityczny kapitał na katastrofie smoleńskiej

kuchciński?...ten od ''air-kuchciński''?
suski...ten od carycy o ''nazwisku'' Wielka?
terlecki?...ten od ''najlepszej służby zdrowia w Europie''?
zbynio?...ten od dwóch w tym jednej ''tajnej'' liście pedofili?
szyszko?...ten od ''stodoły'' nie ujętej w zeznaniach podatkowych?
szczerski?...ten który pisał trzy zeznania podatkowe każde z nich ''prostując''?
banaś ? ten któremu działka się to ''kurczyła'' to ''rozszerzała''?


wymieniać dalej ?
becia? ta od kolizji z drzewem / ta która siedząc w limuzynie rządowej ''nie pamięta '' czy były włączone sygnał dzwiękowe?
druga becia - ta od zawierania ''paktów'' z jp2

wymieniać dalej ?

panie jakiś tam ...członkowie rządu to osoby publiczne i jako takie podlegają krytyce co też wielu to czyni ...

jeszcze jedno ...''głowa państwa '' to dla mnie np. Prezydent
i chociaż nie uważam go za ''swojego prezydenta'' nie znajdziesz pan tu jednego np. mojego wpisu w którym bym go obrażał ...
więc wyluzuj pan z tym straszeniem kogokolwiek bo prawdy pan tym nie zakrzyczysz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2019r. o 22:27
ble , ble , ble .... dobranoc GP :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Kosmos niezalogowany
20 listopada 2019r. o 23:05
~~Ciemnobłękitna Hortensja napisał(a): ojej ...''nie lubi s......stwa spod tyldy'' a spod tyldy ''przepraszał ''

jeśli chodzi o skorna to zaraz ci mogę przypomnieć odpowiednim postem za co ty go możesz przepraszać ...
czyż nie straszyłes go ''odwiedzinami''?
masz przecież blisko...
czyż nie straszyłeś go że następne spotkanie w ''biedrze'' nie będzie miłe ?
tylko nie łżyj ...


co do ''kc''-zapewne ona cię nie przeprosi za ''pana lepkie ręce'' i ''ekshibicjonistę''
czyż nie ona napisała ci że ''od Sentinela byś dostał po mordzie''?


co do altera - przepraszaj go za''durn.i.a'' i ''buca ''

tak że gościu zanim zaczniesz pisać do mnie o jakichś przeprosinach pomyśl kogo sam musisz przepraszać ...
tyle że aby chcieć przeprosić trzeba mieć w sobie chociaż namiastkę przyzwoitości a z tym u ciebie krucho...hahahaha

zapewne niedługo do tych swoich wyimaginowanych ''przyjaciół '' dopiszesz skorna...

facet ...przegrałeś i niestety dla ciebie , musisz z tym żyć ...

byłeś ,jesteś i będziesz tu ''świstakiem '' który tylko ''zawija swoje sreberka'' :]

a dla mnie osobiście ?...jesteś nie tylko ''świstakiem '' :]


ale się matacz zamotałHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielony Wielosił niezalogowany
20 listopada 2019r. o 23:39
Falco, dziękuję w imieniu wszystkich obrażonych przez tego chanma.
Ps. Jakich przyjaciół? Już żaden z nich nie chce go znać. Każdemu wbił nóż w plecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Gęsiówka niezalogowany
21 listopada 2019r. o 1:58
HAHAHAHA większych bredni w życiu nie czytałem chamy wyzywają od chamów
HAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Pernecja niezalogowany
21 listopada 2019r. o 5:04
~~Seledynowa Gęsiówka napisał(a): HAHAHAHA większych bredni w życiu nie czytałem chamy wyzywają od chamów
HAHAHA



HAHAHAHAHA .A szczyt szczytów jak to cham komentuje . HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hortensja niezalogowany
21 listopada 2019r. o 6:09
~Szarozielony Wielosił napisał(a): Falco, dziękuję w imieniu wszystkich obrażonych przez tego chanma.
Ps. Jakich przyjaciół? Już żaden z nich nie chce go znać. Każdemu wbił nóż w plecy.


Nie ma za co dziękować :)
to była czysta przyjemność połączona z pewnym obowiązkiem ku poprawie języka którego coraz częściej tu się używa ...
co do drugiej części -wiem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza