Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 19:04
dlatego pisze ...
wie że czegoś się może nauczyć a ja wiedzy mu nie będę skąpił ...;)
ot taki ze mnie.... filantrop :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 grudnia 2019r. o 19:09
zamilkł, pewnie myśli jak tu dowalić ale nic nowego do głowy mu nie przychodzi, nie dziwi mnie to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 19:14
myśli co by tu wkleić ? ;)
zbynkową fotkę czy powrócić do zrzutów sprzed lat ...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 grudnia 2019r. o 19:20
to już staje się nudne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 19:21
a może czyta kolejne ''złote myśli '' korwina?

no to masz korniszonku coś ci bliskie ...towarzysz z twoich szeregów ...też ''kryształowy'' :]


''Przemysław W., były poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz były członek partii KORWiN usłyszał sześć zarzutów w związku z przywłaszczeniem 130 tysięcy złotych ze środków Fundacji Wolność i Nadzieja. Prokuratura szykuje przeciwko b. politykowi akt oskarżenia

Przemysław W. zostanie oskarżony o defraudację 130 tys. złotych. Pieniądze miały zostać wyprowadzone ze środków Fundacji Wolność i Nadzieja.

"Wyrobił sobie kartę kredytową fundacji i zaczął bez żadnej kontroli wydawać pieniądze z jej kont" – zeznał śledczym jeden ze świadków.

Przemysław W. w 2011 roku został posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Później, w trakcie ówczesnej kadencji Sejmu, wystąpił z formacji Jarosława Kaczyńskiego i został posłem niezrzeszonym, wstępując w szeregi znajdującej się poza parlamentem partii KORWiN. ''

nawiasem mówiąc - czy taka postawa ,takie przepoczwarzenie się z ...a na korwinistę to czasem nie sprzedajność?
:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 19:26
DP napisał(a): to już staje się nudne


ale co począć jak na więcej go nie stać ?

ostatnio wymyślił sobie pisanie postów pisanych niby przez Falco ...czyli mnie ...

to zwykły pokaz bezradności ...wtedy ucieka w ''botanikę '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 grudnia 2019r. o 19:32
kwiatki są ciekawe;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
9 grudnia 2019r. o 19:38
:)
raj dla jakiegoś botanika ...
nie miałem pojęcia o istnieniu jakichś ''jasnopopielatych budlei'' :]

albo jak miałem niedawno jakaś tam ''szachownica'' ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza