Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

9176
kc
9 grudnia 2019r. o 23:59
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a): można się zastanawiać nad tym co kieruje takimi ludźmi że w nocy czy też nad ranem kierują myśli w moją stronę ...
samotność? :]


Ty najlepiej znasz odpowiedź. skoro piszesz o tej porze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 6:17
w pewnym sensie podziwiam twoją lojalność ...;)
nawet tutaj -chociaż nieudolna - próba obrony -ulubieńca ...

a dlaczego piszę że nieudolna?
bo o tej porze ja kończę często oglądać ''szkiełko'' ;) więc pora jest taka jak jest ...
ale jeśli ci się chce liczyć i pora pisania posta jest dla ciebie wyznacznikiem samotności to oblicz sobie o której ty swój pisałaś ...;)

i kto tu jest bardziej ''samotny'' ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Lobelia niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 7:56
ale odleciał....... idiocie się wydaje że wszyscy są idi....otami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 15:19
ty tak skoro nic nie zrozumiałeś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Czubatka niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 15:36
kmiocie głombie sam pier.dolisz od samego rana do nocy i potem o samotnooości tych co piszą a zarzucasz to kc?

to samo zakłamana łopato piszesz o wyzywaniu o rodzinach innych czy też o magistrze




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Bambus niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 15:40


przecież post wcześniej hipokryto to dla ciebie był wyznacznik

lecz się biedny człowieczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Krokosmia niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 15:45
~~Szary Bambus napisał(a):

przecież post wcześniej hipokryto to dla ciebie był wyznacznik

lecz się biedny człowieczku


to hipokryta pisze do kc
'ale jeśli ci się chce liczyć i pora pisania posta jest dla ciebie wyznacznikiem samotności'

to napisał tego samego dnia o 5.28 tego samego dnia
'można się zastanawiać nad tym co kieruje takimi ludźmi że w nocy czy też nad ranem kierują myśli w moją stronę ...
samotność?'

i ty masz dobrą pamięć? pamiętasz hipokryto tylko to co ci pasuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 16:00
kmiotku ...
ja nie siedzę do północy by coś tam sklecić a często po piątej wstaję by w spokoju wypić kawę i szykować się do wyjazdu do pracy ...
kumasz?
wpadam tu rano kiedy cały mój dom jeszcze śpi ...mam ich wszystkich stawiać na nogi?

wolę popisać do takich jak ty by mieli czym się ''podniecać'' do chwili kiedy ja wrócę ...z pracy ...

jak dzisiaj :)

i tak będzie też jutro ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.