Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UPC - AzartSat - drożej i wolniej

~qwer niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 15:51
Pewnie chodzi ci o restart ;)..ale, tak - potwierdzam. Restart obu urządzeń pomógł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 16:32
Witam, gdzie można zgłosić problem techniczny z Internetem w AzartSat? Jedyny kontakt jaki znalazłem to nr telefonu do placówki biura oraz ich mejl, na telefon nie da rady się wdzwonić, a na mejla nikt nie reaguje... Jest jakis kontakt techniczny? Service Desk, cokolwiek..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 18:19
~ napisał(a): Witam, gdzie można zgłosić problem techniczny z Internetem w AzartSat? Jedyny kontakt jaki znalazłem to nr telefonu do placówki biura oraz ich mejl, na telefon nie da rady się wdzwonić, a na mejla nikt nie reaguje... Jest jakis kontakt techniczny? Service Desk, cokolwiek..


Próbowałem dzisiaj "dodzwonić" się do nich 26 razy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 19:10
Do nich nigdy nie można było się dodzwonić.Telefon z włączoną sekretarką i przepełnioną skrzynką a awarie planowane standardowo na weekend i nie ma kto naprawiać.
Umowę dostałem.Gnoje za stacjonarny chcą 35zł teraz a nie 10zł jak wcześniej było.ZŁODZIEJSTWO !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 12:29
Ktoś się podzieli wiedzą w jaki sposób zgłasza problem? Mejl cisza, telefon cisza - nie mam pomysłu....To niemożliwe, żeby nie było docelowego kontaktu w przypadku usterek. Proszę, niech ktoś poda namiary :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 15:42
Ciągle ubywa programów w pakiecie komfortowym.Dziś zniknęły kolejne cztery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 15:42
Ciągle ubywa programów w pakiecie komfortowym.Dziś zniknęły kolejne cztery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drill - nie chciało mi sie logować niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 18:56
problemy są przejściowe - fakt nie da się dodzwonić do azartu teraz bo są przepiecia na upc i co chwilę coś pada - ludzie dzwonią - jest tylko 1 linia która jest zapchana do cna + po godzinach pracy biura telefon przekierowany jest do monterów a oni za wiele zrobić nie mogą. Wiem że wszyscy mamy problemy ale ludzie zluzujcie - ja też mam co chwilę zaniki neta ale chłopaki robią co mogą by net był stabilny. Do czasu przełączenia na sygnał upc będą takie kwiatki pewnie codziennie . Od września obsługę techniczną ponoć ma przejąć UPC - więc tam się każdy dodzwoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza