Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UPC - AzartSat - drożej i wolniej

~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 19:01
~ napisał(a): Ktoś się podzieli wiedzą w jaki sposób zgłasza problem? Mejl cisza, telefon cisza - nie mam pomysłu....To niemożliwe, żeby nie było docelowego kontaktu w przypadku usterek. Proszę, niech ktoś poda namiary :)


nie wiem czy aktualny , ale jak coś próbuj 539 44 33 22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 20:13
Co się dzieje?Na osiedlu Staszica strasznie wolny internet[prawie wcale nie działa] !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 21:48
A wie ktoś dla czego na żaden z trzech numerów kablówki nie można się dodzwonić ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 15:12
Pierwszy raz od 10 dni udało mi się dodzwonić, chyba trafiłem na otwartą linie :D Dzwonie zaraz na audiotele. Z takim szczęściem przyszłość przede mną ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 19:32
Ja sobie wymyśliłem tak - zadzwoniłem do oddziału w Jeleniej powiedziałem co i jak, dzisiaj przyszli do mnie monterzy wymienili modem puki co działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 21:00
http://satkurier.pl/news/161319/upc-polska-przyspiesza-internet-swoim-klientom.html

"cezar 2017-07-21 15:42:27
Jak macie CONNECT BOX to możecie zapomnieć o lepszej szybkości wifi ... ten szmelc ustawili ze pracuje tylko na 20Mhz i obcina predkośc , na 40Mhz daje speed x2 ale nie zaskakuje w ustawieniach . Obsługa techniczna udaje głupa że nie wie co jest grane , a technicy ani me ani be .... żenada . Przez kabel działa normalnie , tylko kto używa kabla w tych czasach .... jednym słowem robią ludzi w chu....a i zwalają wine na abonentów że to wina ich sprzętu . Zanim wykupicie łącze 250 mega by cieszyć się fajną prędkoscią po wifi to zastanówcie się dwa razy.
Na horizonie póki co można ustawić 40Mhz i wifi na łączu 120 mega daje 80 speeda , ale jak zrobią to tak jak w Connect Boxie ze będzie tylko pracować na 20Mhz to szybkośc spadnie o połowe . Miałem Horizona i fajnie pracowało wifi ale czuje że zmienią to jak w connect box by pracował tylko na 20Mhz .... kto testował pasmo 20mhz i 40mhz ten zrozumie ....Uważajcie i nie dajcie się omamić."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 21:06
mam fabrycznie nowy router ,jeszcze zafoliowany
jeśli komuś w czymś pomoże to oddam bez problemu
nawet jutro ale po 17-ej :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:56
Nie wszystko, co jest łatwo dostępne, rzeczywiście ułatwia życie. Mi zupełnie nie przeszkadza korzystanie w domu z kabla i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza