Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UPC - AzartSat - drożej i wolniej

~~mir.ko niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 23:34
~~Połykaczka kijanek napisał(a): ...tylko kto używa kabla w tych czasach .... jednym słowem robią ludzi w chu....a i zwalają wine na abonentów że to wina ich sprzętu . Zanim wykupicie łącze 250 mega by cieszyć się fajną prędkoscią po wifi to zastanówcie się dwa razy...


kabel stosuje praktycznie każdy kto ma skrzynke, np ja :) i pewnie czesc laptopow ktore nie sa ruszane z biurek. jaki procent uzytkownikow laptopow itp potrzebuje wiecej niz 50 mibit ? to pewnie komfort dopiero przy sprzecie za pare tysiecy,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mały niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 8:13
~~Połykaczka kijanek napisał(a): http://satkurier.pl/news/161319/upc-polska-przyspiesza-internet-swoim-klientom.html

"cezar 2017-07-21 15:42:27
Jak macie CONNECT BOX to możecie zapomnieć o lepszej szybkości wifi ... ten szmelc ustawili ze pracuje tylko na 20Mhz i obcina predkośc , na 40Mhz daje speed x2 ale nie zaskakuje w ustawieniach . Obsługa techniczna udaje głupa że nie wie co jest grane , a technicy ani me ani be .... żenada . Przez kabel działa normalnie , tylko kto używa kabla w tych czasach .... jednym słowem robią ludzi w chu....a i zwalają wine na abonentów że to wina ich sprzętu . Zanim wykupicie łącze 250 mega by cieszyć się fajną prędkoscią po wifi to zastanówcie się dwa razy.
Na horizonie póki co można ustawić 40Mhz i wifi na łączu 120 mega daje 80 speeda , ale jak zrobią to tak jak w Connect Boxie ze będzie tylko pracować na 20Mhz to szybkośc spadnie o połowe . Miałem Horizona i fajnie pracowało wifi ale czuje że zmienią to jak w connect box by pracował tylko na 20Mhz .... kto testował pasmo 20mhz i 40mhz ten zrozumie ....Uważajcie i nie dajcie się omamić."

CONNECT BOX ma tez ustawienia na 40 Mhz może masz walniętego -to raz
jaką masz karte wi fi w laptopie? - to dwa
jeśli masz awarie to dzwonisz do działu klienta i zgłaszasz problem ,ja tak zrobiłem przyjechali technicy i rozwiązali problem- to trzy
żaden operator nie zapewni Ci prędkości po wifi bo na to składa się wiele czynników ,przerabiałem też to z netią.ja mam 60 i po wifi 54 l a kumpel 2 klatki dalej 120 i po wifi 80 tylko ,że jego karta wifi jest w stanie obsłużyć do 100
:) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 18:19
Operator powinien zapewnić prędkość po wi-fi bo oferuje swój sprzęt wi-fi.
Jeżeli moderuje wi-fi to niech też napisze jaką prędkość można osiągnąć po ich wi-fi.
Co z tego że skrzynka ma wyjście na kabel jak to tylko jedno wyjście ,a reszta domowników?
Faktycznie operator odpowiada za wszystko oprócz karty sieciowej z komputera.

To nie jest mój post, tylko wkleiłem go dla tych co chcą sobie założyć internet pod wi-fi ale się nie znają i mogą przepłacić za coś czego nie osiągną na sprzęcie od UPC.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 20:00
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Operator powinien zapewnić prędkość po wi-fi bo oferuje swój sprzęt wi-fi.
Jeżeli moderuje wi-fi to niech też napisze jaką prędkość można osiągnąć po ich wi-fi.
Co z tego że skrzynka ma wyjście na kabel jak to tylko jedno wyjście ,a reszta domowników?
Faktycznie operator odpowiada za wszystko oprócz karty sieciowej z komputera.

To nie jest mój post, tylko wkleiłem go dla tych co chcą sobie założyć internet pod wi-fi ale się nie znają i mogą przepłacić za coś czego nie osiągną na sprzęcie od UPC.

Coś kręcisz.CONNECT BOX ma 4 wyjścia
https://www.upc.pl/pdf/upc_wymaganie_sprzetowe_uslugi_internet_fiberpower_250mb.pdf
https://www.upc.pl/pdf/upc_wymagania_sprzetowe_uslug_internetowych_powyzej_50_mbps.pdf
https://www.upc.pl/pdf/upc_wymagania_sprzetowe_uslug_internetowych_do_50_mbps.pdf

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006820
wystarczy poczytać a nie wprowadzać kogoś w błąd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mały niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 20:09

i jeszcze to może to pomoże bo chyba też się trochę mało znasz ;)
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006918
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 20:51
Ostatnio kilka razy zgłaszałem problem ale usłyszałem, że z ich strony jest ok. Gadka o resetowaniu modemu, reinstall systemu i takie tam. Wszystko robiłem ale nie pomagało. Ostatnio był u mnie technik, zapewnił, że teraz będzie w porządku ale kicha jak była tak jest. Ja już jestem zdecydowany zrezygnować z UPC ale pytanie - co w zamian wziąć ? Jak był AZART to net śmigał, hulał aż miło, co takiego było buforowanie ? Teraz to na porządku dziennym ale UPC wszystko zwala na sprzęt użytkownika bo przecież 400 km stąd nie widzą żadnego problemu. Polecicie jakiś internet, który nie sprawia problemów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ania niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 22:19
Macie głos na Nickelodeon?
Dziwna sprawa, bo tylko na tym jednym kanale brak dźwięku.
Ktoś może wie o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ania niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 22:32
~~Ania napisał(a): Macie głos na Nickelodeon?
Dziwna sprawa, bo tylko na tym jednym kanale brak dźwięku.
Ktoś może wie o co chodzi?

już jest, jakaś chwilowa awaria była :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza