Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lotto - znacie kogoś kto wygrał?

~~Lotto to lipa! niezalogowany
3 lutego 2017r. o 23:25
https://www.facebook.com/AntyMedia/videos/652154628272481/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxlat niezalogowany
4 lutego 2017r. o 8:55
kupiłem kiedyś system do pewnej wygranej zapłaciłem 50 000 zł ,system miał mi zapewnić wygraną w ciągu 5 lat ,kupony systemowe miałem wysyłać w każde losowanie za 560 zł ,wydałem 150 800 zł i nie wygrałem nawet jednej trójki,ot i cały system.Teraz sobie tak myślę że zamiast grać mogłem sobie dom wybudować,a teraz mieszkam u siostry śpię w piwnicy ,a jadam w pck,o tak wygląda życie gracza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
4 lutego 2017r. o 18:00
A ja się pochwale że moja córcia wygrała 250zł. Może mało ale dla niej to było coś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maximus niezalogowany
4 lutego 2017r. o 18:18
Znam tego co krec nął u nas 32M złotych :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2017r. o 22:30
~~xxxlat napisał(a): kupiłem kiedyś system do pewnej wygranej zapłaciłem 50 000 zł ,system miał mi zapewnić wygraną w ciągu 5 lat ,kupony systemowe miałem wysyłać w każde losowanie za 560 zł ,wydałem 150 800 zł i nie wygrałem nawet jednej trójki,ot i cały system.Teraz sobie tak myślę że zamiast grać mogłem sobie dom wybudować,a teraz mieszkam u siostry śpię w piwnicy ,a jadam w pck,o tak wygląda życie gracza.


a gdzie z internetu korzystasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxlat niezalogowany
5 lutego 2017r. o 7:39
~~ napisał(a):
~~xxxlat napisał(a): kupiłem kiedyś system do pewnej wygranej zapłaciłem 50 000 zł ,system miał mi zapewnić wygraną w ciągu 5 lat ,kupony systemowe miałem wysyłać w każde losowanie za 560 zł ,wydałem 150 800 zł i nie wygrałem nawet jednej trójki,ot i cały system.Teraz sobie tak myślę że zamiast grać mogłem sobie dom wybudować,a teraz mieszkam u siostry śpię w piwnicy ,a jadam w pck,o tak wygląda życie gracza.


a gdzie z internetu korzystasz?


Latam ze swoim smartfonem Galaxy S7 w okolicach ratusza.Tam mam darmowy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 11:51
~~xxxlat napisał(a):
~~ napisał(a):
~~xxxlat napisał(a): kupiłem kiedyś system do pewnej wygranej zapłaciłem 50 000 zł ,system miał mi zapewnić wygraną w ciągu 5 lat ,kupony systemowe miałem wysyłać w każde losowanie za 560 zł ,wydałem 150 800 zł i nie wygrałem nawet jednej trójki,ot i cały system.Teraz sobie tak myślę że zamiast grać mogłem sobie dom wybudować,a teraz mieszkam u siostry śpię w piwnicy ,a jadam w pck,o tak wygląda życie gracza.


a gdzie z internetu korzystasz?


Latam ze swoim smartfonem Galaxy S7 w okolicach ratusza.Tam mam darmowy.



to dobrze, że Ci na smartfon zostało, dzieki temu mogłeś nas ostrzec przed tymi nieuczciwymi systemami.zapewne jesteś zacnym człowiekiem i z pewnoscią jeszcze wyjdziesz na prostą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15621
#jully nieaktywny
6 lutego 2017r. o 15:58
Jak ktoś więcej wygrywa to chyba zbytnio się z tym nie obnosi, bynajmniej ja bym tak zrobił. Choć wiadomo, takie wieści łatwi wypływają więc nie wiem czy by się to udało, bo z pewnością komuś bym o tym powiedział. Znajomy wygrał kiedyś około 5 tysięcy, ale to chyba tyle z większych wygranych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza