Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kolonoskopia

2663
#blues nieaktywny
24 marca 2015r. o 8:19
Robił ktoś z was kolonoskopię? Jakie przychodnie w okolicy polecacie?
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamila niezalogowany
24 marca 2015r. o 9:18
robiłam we lwowku slaskim w szpitalu pod narkoza-bezbolesnie, czekałam okolo 1 miesiaca w kolejce ,757820189 nr do rejestracji dzwonic miedzy 7 a 8 rano.Polecam ! a prywatnie dr Korolik w legnicy robi slyszałam ze dobrze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jk niezalogowany
24 marca 2015r. o 9:19
tylko do Chojnowa nie jedzcie. zagrozenie zycia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,z. niezalogowany
24 marca 2015r. o 11:11
miałam robioną w Bolesławcu..znieczulenie miejscowe..w szpitalu ,na parterze.Był lekarz z Wrocławia,nie pamiętam nazwiska..nie narzekam..pozdrawiam ,proszę się nie bać... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
24 marca 2015r. o 12:47
~kamila napisał(a): robiłam we lwowku slaskim w szpitalu pod narkoza-bezbolesnie, czekałam okolo 1 miesiaca w kolejce ,757820189 nr do rejestracji dzwonic miedzy 7 a 8 rano.Polecam ! a prywatnie dr Korolik w legnicy robi slyszałam ze dobrze!


Własnie dzis dzwoniłem, mam skierowanie od lekarza POZ i kobieta udzieliła mi info ze takich skierowan nie biora pod uwagę, trzeba mieć ze szpitala? Co to ma być, Pani jakie miała skierowanie?

~jk napisał(a): tylko do Chojnowa nie jedzcie. zagrozenie zycia!


Dlaczego uważa Pani ze w Chojnowie jest "zagrożenie zycia" o jakiej dokładnie przychodni Pani mówi?


Dopisane 24.03.2015r. o godz. 12:47:

~kamila napisał(a): robiłam we lwowku slaskim w szpitalu pod narkoza-bezbolesnie, czekałam okolo 1 miesiaca w kolejce ,757820189 nr do rejestracji dzwonic miedzy 7 a 8 rano.Polecam ! a prywatnie dr Korolik w legnicy robi slyszałam ze dobrze!


Własnie dzis dzwoniłem, mam skierowanie od lekarza POZ i kobieta udzieliła mi info ze takich skierowan nie biora pod uwagę, trzeba mieć ze szpitala? Co to ma być, Pani jakie miała skierowanie?

~jk napisał(a): tylko do Chojnowa nie jedzcie. zagrozenie zycia!


Dlaczego uważa Pani ze w Chojnowie jest "zagrożenie zycia" o jakiej dokładnie przychodni Pani mówi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 15:30
w Karpaczu, w klinice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 16:08
blues napisał(a):
~kamila napisał(a): robiłam we lwowku slaskim w szpitalu pod narkoza-bezbolesnie, czekałam okolo 1 miesiaca w kolejce ,757820189 nr do rejestracji dzwonic miedzy 7 a 8 rano.Polecam ! a prywatnie dr Korolik w legnicy robi slyszałam ze dobrze!


Własnie dzis dzwoniłem, mam skierowanie od lekarza POZ i kobieta udzieliła mi info ze takich skierowan nie biora pod uwagę, trzeba mieć ze szpitala? Co to ma być, Pani jakie miała skierowanie?

~jk napisał(a): tylko do Chojnowa nie jedzcie. zagrozenie zycia!


Dlaczego uważa Pani ze w Chojnowie jest "zagrożenie zycia" o jakiej dokładnie



przychodni Pani mówi?Dopisane 24.03.2015r. o godz. 12:47:





































wejdz w google i wpisz chojnow sepsa i zobaczysz. przychodnia broni sie ze choramiała sepse. ciekawe skad? jakby miała wczesniej to by tam nie dojechała. a dodzis lezy biedna w spiaczce dzieki przychodni z chojnowa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PACJENT niezalogowany
24 marca 2015r. o 16:47
DZISIAJ MIALEM ROBIONA KOLONOSKOPIE U DOKTORA KURASZ,NIC UJAC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.