Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechał na „90” ponad 170 km/h - wiózł żonę i dzieci
~a to POlska właśnie niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 9:52
Rażące przekroczenie... Na prostej,prawdopodobnie pustej drodze przez pola to gdyby to bylo 250km/h to niech im bedzie. Dla normalnego samochodu tej klasy 170 nie jest niczym nadzwyczajnym, ale posiadaczy sztruclów wlokących sie po drogach nie raz powodujacych zagrożenie przyprawia to o zawrót głowy, płoną teraz świętym gniewem podszytym zazdrością że ktoś ma lepsze auto od jego padaczki bez katalizatora. Milicjanci drogówki maja zakaz uzywania mózgu przez odgórny prikaz by mandatowac kogo sie da i ile sie da, co sprowadza ich do roli łapaczy zbierajacych haracz dla złodziejskiego państwa zyjacego na koszt obywateli. Statystyka musi być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 10:35
Słońce a skąd wiesz że lepsze?Jest napisane BMW ale może jakaś padaka z lat 90?Ja też miałam kiedyś passata B3 z 91r.i też turlał się 180 bez większego wysiłku z tym że po mieście żarl jak smok to go opchnęłam.Fordem Focusem na niemieckiej autostradzie zamknęłam licznik ale to było tylko w celu sprawdzenia czy da radę więcej później nie kusiłam losu.Audi B6 w diezlu z 97 też się spokojnie bujnie 170.Tak że nie mów że jeśli turla się 170 to ma lepsze niż wszyscy tu. obecni :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a to POlska właśnie niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 11:50
Słońce stad wie że z tyłu nie sypały sie cześci... Bezmózgi rebrami mogą probować przekraczać bariere dzwięku nawet, ale facet wiozł rodzine wiec wniosek że wiedział co robi. Na pustej prostej drodze przy dobrych warunkach pogodowych zagrożenie jest minimalne, opona może wystrzelić każdemu, ale predzej zdazy sie w rupieciu z kompletem opon ze szrotu. I jacy wszyscy tutaj ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 12:26
Dobra pass.Taka licytacja i tak do niczego nie prowadzi.Miłego dnia wszystkim :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 12:28
Dobra pass.Taka licytacja i tak do niczego nie prowadzi.Miłego dnia wszystkim :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 13:23
Nad czym tu się rozpisywać, tacy kierowcy wzorem chyba Szwecji przymusowo kierowani na badania psychiatryczne oczywiście na koszt kierowcy i tyle mandat też ooczywiście wysoki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 21:01
~b napisał(a): Nad czym tu się rozpisywać, tacy kierowcy wzorem chyba Szwecji przymusowo kierowani na badania psychiatryczne oczywiście na koszt kierowcy i tyle mandat też ooczywiście wysoki.

Badania psychiatryczne to należą się tym co jeżdżą i ustalali prędkość 110 km/h na autostradzie do Wrocławia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3748
#maly1312 nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 21:07
wielkie wydarzenie...rozumiem jak by lecial z taka predkoscia w terenie zabudowanym.Ciekawe czy ten korniszon policyjny na zdjeciu gonil to bmw:)

"maly"1312
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.