Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechał na „90” ponad 170 km/h - wiózł żonę i dzieci
~aga niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 17:23
a ja nie mam ochoty spotkać na swojej drodze cwaniaka w bmw , bo z obserwacji każde nieprzepisowe zachowanie na drodze to jełop w bmw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 17:25
a ja nie mam ochoty spotkać na swojej drodze cwaniaka w bmw , bo z obserwacji każde nieprzepisowe zachowanie na drodze to jełop w bmw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 17:39
~majętny Stef napisał(a):
Dlaczego ludzie kupują szybkie samochody jak trzeba jeździć maksymalnie ponad setką?
Dlaczego kupują pojemne silniki jak paliwo drogie?
Dlaczego znudziły się wam maluchy? :D
Przecież wszystkie jeździły przepisowo wolno.

Każdy jeździ czasem nieprzepisowo ale wy zgrywacie prawych i sprawiedliwych a samochód z mocnym silnikiem kupiliście tak dla jaj :)
Teraz wyżywacie się na gościu bo żonę wiózł i dziecko.

Jest też inna strona medalu. Dlaczego producenci robią na Polski rynek tak szybkie samochody skoro maksymalnie można pojechać 140km/h na autostradzie. Dlaczego nie zakładają blokad prędkości? Światła dzienne szybko zostały przyswojone, a tu coś nie bardzo.
Nie jestem oczywiście za takim rozwiązaniem, ale wiadomo o co chodzi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jacek niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 21:24
Po prostu Facet ma Jaja. A Ci co tak Psioczą?? ha. wam ich Brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 21:55
~jacek napisał(a): Po prostu Facet ma Jaja.
A co święconka też jechała w samochodzie?-cholera a o tym już nie napisali :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 22:33
~aga napisał(a): a ja nie mam ochoty spotkać na swojej drodze cwaniaka w bmw , bo z obserwacji każde nieprzepisowe zachowanie na drodze to jełop w bmw


Bzdury piszesz, ja jeżdżę BMW i w zasadzie jeżdżę przepisowo.
To do mnie idioci wymachują pięściami, jak kogoś wyprzedzam a z naprzeciwka jedzie. Ma do mnie kilometr i jeszcze się pulta. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:01
Już nie chcę nic mówić ale ja tam na kierowcy BMW w Zgorzelcu zarobiłam.Elegancko się złożył jak z kartonu i odjechał na lawecie a ja zmiotlam szkiełka ze zderzaka i spokojnie przyjechałam do domciu na kołach.W końcu po dwóch latach wypadałoby wymienić zderzak bo się troszkę uszkodził.Tak że chcesz?Kombinuj dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:17
Ps.Dobry jastrząb Ciebie jak z kilometra widzisz pultanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza