Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechał na „90” ponad 170 km/h - wiózł żonę i dzieci
~ee hehehe niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 14:17
~ napisał(a):
~ee hehehe napisał(a):
~ napisał(a):
~TOjsienka napisał(a):
~ha ha ha napisał(a): I bardzo dobrze BWM łapać każde i walić mandaty i po ryjach właścicieli !! :D

Coś w tym jest.Nie tak dawno bo 14 lutego przed godz.12 mnie i inne trzy samochody wyprzedziło srebrne BMW na wylocie na Zgorzelec na wysokości szrotu.Na blacie miał minimum 150.Za Zabłociem leżał już do góry kołami.Zgadnijcie kto?Nie trzeba się wcale zastanawiać bo to jasne jak słońce.Gówniarz.Na pytanie czy nic mu się nie stało i czy zadzwonić na pogotowie usłyszeliśmy że już dzwoni po tatusia.Cholera jak ja później żałowałam że jednak nie zadzwoniłam...po policję oczywiscie ale mam nadzieję że ojciec mu do tyłka solidnie nakopał.


a teraz na spoookojnie. Powiedz nam jakim autem jeździsz? Prosze! bardzo czekam na Twoją odpowiedz:) ja mam 22 lata i mam BMW za 35 tys. tez się wliczam do bezmózgich buraków ?:) haha bo nie wiem w jaki przedział cenowy wliczają się "buraki" :) jak bym miala wypadek owszem dzwoniła bym po tatusia ale mój tatuś strasznie by się wystraszył czy jego córeczce nic sie nie stało:) i pewnie NIE nakopaŁ by "gówniarze'' do tyłka bo zarobiłam sama na to auto :) bardzo proszę odpowiedz mi na pytanie jakim autem jezdzisz.. bo chciałabym wiedzieć np.: człowiek jeżdżący taka i taka marką ma uraz do niemieckiego auta :) Pozdrawiam


Na auto może sama zarobiłaś. A ciekawe kto płaci za mieszkanie, opłaty, żarcie, przyjemności itd. ? Bo mając 22 lata wątpię by bez pomocy starszych było Cię stać na samochód warty 32 tys. Chyba, że wzięłaś kredyt, a mieszkasz dalej z mamusią i tatusiem co byłoby "bardzo mądrym" wyborem. Lepiej przecież pochwalić się BMW niż niż jakimś tam zakichanym mieszkaniem :]


Podaj mi swojego e-meila:D wyśle Ci akt notarialny MOJEGO mieszkania:D najpierw było mieszkanie później BMW :) i NIE na pożyczkę.. :) jak ktoś a w głowie to też ma na koncie:)


Mając mieszkanie powiedzmy za 100 000 i BMW za 35 000 musiałabyś zarabiać jeśli zakończyłaś edukację w wieku 18 lat (wiadomo, mądra głowa to uczyć się nie trzeba) 2800zł netto. To na samo mieszkanie i BWM. Dochodzą koszty życia czyli żyjąc bardzo skromnie musiałaś zarabiać średnio z 4 tysiące miesięcznie lekko. Ładnie jak na kogoś po gimnazjum lub po słabej zawodówce. Chyba, że ryjesz za granicą to w ogóle nie zazdroszczę, bo nie ma czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 14:18
Teee namiętny wiesz kto jest większym burakiem?To się z czasem okaże,raczej za zaoszczędzone pieniądze na paliwie zdrowia a tym bardziej życia nie wykupisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 14:21
Teee namiętny wiesz kto jest większym burakiem?To się z czasem okaże,raczej za zaoszczędzone pieniądze na paliwie zdrowia a tym bardziej życia nie wykupisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 15:05
~ee hehehe napisał(a):
~ napisał(a):
~ee hehehe napisał(a):
~ napisał(a):
~TOjsienka napisał(a):
~ha ha ha napisał(a): I bardzo dobrze BWM łapać każde i walić mandaty i po ryjach właścicieli !! :D

Coś w tym jest.Nie tak dawno bo 14 lutego przed godz.12 mnie i inne trzy samochody wyprzedziło srebrne BMW na wylocie na Zgorzelec na wysokości szrotu.Na blacie miał minimum 150.Za Zabłociem leżał już do góry kołami.Zgadnijcie kto?Nie trzeba się wcale zastanawiać bo to jasne jak słońce.Gówniarz.Na pytanie czy nic mu się nie stało i czy zadzwonić na pogotowie usłyszeliśmy że już dzwoni po tatusia.Cholera jak ja później żałowałam że jednak nie zadzwoniłam...po policję oczywiscie ale mam nadzieję że ojciec mu do tyłka solidnie nakopał.


a teraz na spoookojnie. Powiedz nam jakim autem jeździsz? Prosze! bardzo czekam na Twoją odpowiedz:) ja mam 22 lata i mam BMW za 35 tys. tez się wliczam do bezmózgich buraków ?:) haha bo nie wiem w jaki przedział cenowy wliczają się "buraki" :) jak bym miala wypadek owszem dzwoniła bym po tatusia ale mój tatuś strasznie by się wystraszył czy jego córeczce nic sie nie stało:) i pewnie NIE nakopaŁ by "gówniarze'' do tyłka bo zarobiłam sama na to auto :) bardzo proszę odpowiedz mi na pytanie jakim autem jezdzisz.. bo chciałabym wiedzieć np.: człowiek jeżdżący taka i taka marką ma uraz do niemieckiego auta :) Pozdrawiam


Na auto może sama zarobiłaś. A ciekawe kto płaci za mieszkanie, opłaty, żarcie, przyjemności itd. ? Bo mając 22 lata wątpię by bez pomocy starszych było Cię stać na samochód warty 32 tys. Chyba, że wzięłaś kredyt, a mieszkasz dalej z mamusią i tatusiem co byłoby "bardzo mądrym" wyborem. Lepiej przecież pochwalić się BMW niż niż jakimś tam zakichanym mieszkaniem :]


Podaj mi swojego e-meila:D wyśle Ci akt notarialny MOJEGO mieszkania:D najpierw było mieszkanie później BMW :) i NIE na pożyczkę.. :) jak ktoś a w głowie to też ma na koncie:)


Mając mieszkanie powiedzmy za 100 000 i BMW za 35 000 musiałabyś zarabiać jeśli zakończyłaś edukację w wieku 18 lat (wiadomo, mądra głowa to uczyć się nie trzeba) 2800zł netto. To na samo mieszkanie i BWM. Dochodzą koszty życia czyli żyjąc bardzo skromnie musiałaś zarabiać średnio z 4 tysiące miesięcznie lekko. Ładnie jak na kogoś po gimnazjum lub po słabej zawodówce. Chyba, że ryjesz za granicą to w ogóle nie zazdroszczę, bo nie ma czego.


mieszkam w polsce i nie ryje za granicą :) myślisz że wszyscy zarabiają 1200 zł? poda Ci przykład :na stacji paliw w osłej koło KFC moja kumpela na kasie zarabia 2500 tys + premie co jakiś czas:) powiem też na czy polega moja tajemnica: dostałam odszkodowanie za moje zdrowie kiedyś mając 18 lat i astre 2- w moje auto przywalił kierowca wyprzedzający inne auto z naprzeciwka (nie to nie było bmw).. za tą kase otworzyłam z moim chłopakiem firmę brukarską więc to nie ja pracuje na kogoś tylko ktoś na mnie i to ze jestem młodą osobą to nie znaczy że musiałam tą kasę wydać na imprezy i że jestem burakiem bo mam BMW... a teraz zakończę tą konwersacje bo schodzi na inny temat. Po prostu zapamiętajcie że młode osoby nie zawsze są "gówniarzami bez mózgu". niektóre młode osoby radzą sobie lepiej niż nie jedna starsza osoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 15:12
~ napisał(a):
~TOjsienka napisał(a): Na tą chwilę nie wiem czy się chwalisz czy żalisz.Jak byś mi powiedziała jaki motocykl masz w garażu to może by mi się cieplutko zrobiło ale auto?Sorry...z punktuit A do B jak dla mnie moze to być nawet Polski fiat 126P byle było gdzie foteliki zamontować.To że Ty być może masz trochę rozumu za sterem to spoko...ie też wyjąają ale wyjątki nie tworzą reguły.


czyli wynika z tego że nie masz auta?(bo nie odpowiedziałaś na pytanie) a obrażasz innych a zwłaszcza moją ulubioną markę BMW . Skoro nie masz auta to skąd wiesz czy była byś lepszym kierowcą? od kierowcy Bmw... hmm... może Twój syn lub córka kupią sobie kiedyś takie auto i co wtedy? a jak spowodują wypadek czego nikomu nie życzę... też powiesz że jest bezmózgim jeti bo siedząc w bmw wjechał do rowu? lepiej żeby jechał starym 20 letnim peugeotem? Bez odpowiedzi ... żegnam

Hahaha to jak?Kiedy i gdzie proszę jaśnie pani?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 15:45
~ napisał(a):

Przy 90 jak ci sarenka wybiegnie to kogo to wina? Na autostradzie przy 140 jak ci opona pęknie to kogo to wina? W Polsce są tory gdzie można się przepisowo rozpędzić ponad 150km/h. Może to kraj trzeciego świata, ale są takie miejsca.


Rodak nie kupuje wypi erdka aby pojeździć po torze wyścigowym ale aby się pochwalić sąsiadowi.
Kupują coś co nigdy wykorzystane nie będzie w stu procentach.
Każdy młody który decyduje się na prawo jazdy robi to z chęci szybkiego pojeżdżenia samochodem a nie przemieszczenia się z punktu A do B.
Z punktu A do B można się przemieścić rowerem, pociągiem lub autobusem ale ludzie mają chęć na drogie prawo jazdy, drogi w utrzymaniu samochód, najlepiej szybki samochód.
Dlaczego ludzie kupują szybkie samochody jak trzeba jeździć maksymalnie ponad setką?
Dlaczego kupują pojemne silniki jak paliwo drogie?
Dlaczego znudziły się wam maluchy? :D
Przecież wszystkie jeździły przepisowo wolno.

Każdy jeździ czasem nieprzepisowo ale wy zgrywacie prawych i sprawiedliwych a samochód z mocnym silnikiem kupiliście tak dla jaj :)
Teraz wyżywacie się na gościu bo żonę wiózł i dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 16:11
widzę że temat zmienił temat na kto ma bmw ten jest piękny,no moje zdanie trochę odbiega od cyt:moje ukochane auto bmw :P tak to tylko może powiedzieć ćwierć inteligentny buc,tylko japońskie auta,nissan forewer,dzisiaj nawet korsa mojego kumpla jedzie 170km/h,no mój nissan forewer niestety tylko 160 km/h, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 16:12
Jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem.Totalnie wyłożone mam na dwuślad którym się poruszasz czy to BMW,Audi,VW,Ford,Skoda,Opel,Fiat,Toyota,Daewoo czy co tam jeszcze.Każdy wozi się takim jaki lubi i na jaki go stać co nie zmienia taktu że jak na motocyklistów utarło się powiedzenie "dawcy organów"tak samo przez wyczyny dzieciarni akurat najczęściej tą marką utarło sie takie a nie innego zdanie ogółu na temat ich kierowcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.