Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podwórko Nivea w Wierzbowej
~wierzbowa niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 11:49
Rewelacyjna zabawa i rywalizacja, dzięki której w Wierzbowej może powstać piękny plac zabaw wystarczy tylko głosować co dziennie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emerytka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 8:21
ja glosuje Wierzbowej potrzebny bardzo jest plac zabaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~macuzi niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 8:34
Trzeba pomoc kochani a głosów póki co jak na lekarstwo: 1wszy Żyrardów prawie 3000; my marne 126 głosów i 352 miejsce. A trzeba tylko kliknąć i namówić kilku znajomych a oni poproszą swoich znajomych a oni swoich i wspólnie zrobimy wielka robotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tukan niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:46
Następna "olimpiada" wójta Gminy Gromadka :D :D

Zakład może byś wieśniakom wybudował, bo z tego co wiem to we Wierzbowej dużo ludzi jest bez pracy. Chyba, że za stróży będą pracować w tym kolejnym "Ogródku jordanowskim" ?? ?? :D

I znowu nasze pieniądze psu w d...e :D

Hulanki i rozrywka

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skosiem niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 20:37
@Tukan szukałeś może swojego mózgu? bo coś mi się wydaje, że gdzieś go zgubiłeś.
Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że gorszy z Ciebie wieśniak, niż Ci co podobno wieśniakami z Wierzbowej są.
No i wiesz, tak jeszcze na koniec to ludzie mieszkają W Wierzbowej, nie WE Wierzbowej.
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kruszyn niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 22:35
Mam wielką prośbe o pomaganie w dobrym celu a nie obrażanie mieszkańców, bo to raczej tylko negatywnie świadczy o autorze mowie o osobie "tucan" swoje problemy zostaw u psychiatry a tu działajmy na rzecz wspólnego pozytywnego działania i postarajmy się pokazać że mieszkańcy powiatu potrafią wspólnie działać.
Do tego pomożemy dzieciakom :) przecież lepiej robić coś dobrego niż krytykować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tukan niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 7:33
Dobry cel, też dobre :D :D :D We Wierzbowej :D :D

Kiedy pisze się w, a kiedy we? jest na to jakaś reguła?
We piszemy regularnie przed wyrazami, które zaczynają się od spółgłoski [w] lub [f], a potem mają jeszcze jedną spółgłoskę, np. we Francji, we Włocławku, we Wronkach. Poza tym piszemy we przed zaimkiem mnie (analogicznie w wypadku innych przyimków, np. beze mnie, nade mną) i przed kilkoma innymi wyrazami, np. we Lwowie, we śnie, czasem tylko w utartych związkach wyrazowych, np. dać się komuś we znaki (choć wpatrywać się w te znaki). Obocznie mówimy w środę lub we środę oraz w czwartek i we czwartek. Mówimy zasadniczo we mgle, ale w piosence jest „W mgle utonie próżno wzrok”. Więcej o tym, a także o różnicy między z i ze – zob. (Mały) słownik wyrazów kłopotliwych, hasło
w, we, z, ze itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 8:36
Dlaczego nie mozna znalezc Wierzbowej na liście do glosowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza