Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie najlepiej poświęcić jajka ? :P lub u kogo ?

~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 16:32
~klucz-nick napisał(a): ja święce swój łeb na ołtarzu głupoty


Tak jak przypuszczałem.

~klucz-nick napisał(a): a gdzie ty święcisz swój głupi łeb??

Zdefiniuj pojęcie głupi łeb. Dla ułatwienia możesz się oprzeć się na przykładzie własnej łepetyny!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 16:45
~ napisał(a):
CNC napisał(a): ....przesyłam ci znak pokoju


Wsadź sobie go w du.pę czyli tam gdzie jego miejsce!


nie preferuje takich upodobań seksualnych , lecz widze że ty raczej tak !! z okazji świąt kup wibrator ,paczkę baterii i wesołych świat !!
lub może jedyne jaja jakie masz to właśnie raz w roku w koszyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 19:03
:D chłopaki z jajem.Tak 3mać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 19:21
CNC widze nudzisz sie dzieciaku :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 19:37
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): ....przesyłam ci znak pokoju


Wsadź sobie go w du.pę czyli tam gdzie jego miejsce!


nie preferuje takich upodobań seksualnych , lecz widze że ty raczej tak !! z okazji świąt kup wibrator ,paczkę baterii i wesołych świat !!
lub może jedyne jaja jakie masz to właśnie raz w roku w koszyku
Po długim namyśle...wiem że mi to długo zajęło...sorry że się wtręcę...ale to chyba prawidłowo że wibrator to urządzenie raczej dla osób bez jajecznych :| :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytacz niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 20:18
Dzieci drogie poczytajcie trochę ciocię W i wujka G, bo z wiedzą u Was skromnie, oj, skromnie. Żeby o sobie tak mało wiedzieć, to jest zgroza. I nie wyzywajcie się, nie kłóćcie, toż święta są. Wesołych :) bezjajeczni, bezjądrowi i jajcate kobitki TO...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 20:36
O jak jajcowato się zrobiło. :D Jądrowy wszystko się zgadza...aby używać wibrator wypadałoby mieć jaja raczej nie inaczej.Sorry CNC ale baterie mi się wyczerpały więc i główka nie pracuje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 20:46
Tojcia...zainwestuj w ''żywe źródło energii'' :D

mokrego podkoszulka Ci życzę jutro... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza