Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

śmigus dyngus/ lany poniedziałek

10630
#CNC nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 9:46
W dzieciństwie uwielbiałem ten dzień, jaka to była radość jak udało sie "dopaść" dziewczynę :D dzisiaj już tego nie ma .... dzisiaj wszyscy uciekają w wirtualny świat..... fb, smartphone, gry i inne dziadostwo !! coraz więcej placów zabaw a coraz mnie tam dzieci :>
mimo wszystko wspomnienia pozostaną :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 9:56
Bo teraz za oblanie Cię skarżą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
6 kwietnia 2015r. o 10:33
CNC napisał(a): W dzieciństwie uwielbiałem ten dzień, jaka to była radość jak udało sie "dopaść" dziewczynę :D


Spokojnie możesz iść polewać panienki wodą, daj przykład dzieciaczkom, pokaż im jaka to fajna zabawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 10:57
CNC wychodzisz dzisiaj święcić te jajka? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 11:03
lia napisał(a): CNC wychodzisz dzisiaj święcić te jajka? :D


Trochę zimno na święcenie , ale jak zgłosisz sie na ochotnika :D możesz święcić do woli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 11:04
Nastała era samoobsługi :D

https://media.giphy.com/media/KJf3aAj4yuptC/giphy.gif
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 11:12
CNC napisał(a):
lia napisał(a): CNC wychodzisz dzisiaj święcić te jajka? :D


Trochę zimno na święcenie , ale jak zgłosisz sie na ochotnika :D możesz święcić do woli :D
A no właśnie kiedyś bardziej ludziska lali się wodą ale i jakoś cieplej było. Jak przyjedziesz na wieś to ja z chęcią poczęstuje Cię wiaderkiem wody w ramach święcenia :D ja ewentualnie przyjęłabym garnuszeczek CIEPŁEJ wody :D


Dopisane 06.04.2015r. o godz. 11:12:

VECTOR napisał(a): Nastała era samoobsługi :D

https://media.giphy.com/media/KJf3aAj4yuptC/giphy.gif
Bo teraz modne jest 2 w jednym oblała siebie i koleżankę za jednym chluśnięciem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 11:18
:D :D :D :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza