Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

mieszkanie na ostatnim piętrze????

8913
#ekudzio nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 8:06
Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak to jest z zimnem w zimie a gorącem w lecie, zalewa Was podczas deszczu itp? Najbardziej interesuje mnie sytuacja na Starzyńskiego.
Dzięki za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:12
dokładnie mieszkam w takim ,nie polecam latem jak w saunie jeżeli budynek ma płaski dach,,już miałem przecieki po intensywnych deszczach,nie wspomne o zakupach które na 4 piętro wnieść to nic miłego,takie mam zdanie a decyzja należy do ciebie pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:43
Bez przesady. Kwestia przyzwyczajenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Red niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:45
Nie ma jak parter, najlepsze uziemienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:54
Zalewa i sauna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 9:06
Mieszkałam na 4 piętrze w okolicy ulicy Staszica. Tam było ok, ponieważ między sufitem mieszkania a dachem była pusta przestrzeń. Nie zalewało, bynajmniej u nas i w lecie tak nie grzało. Są plusy i minusy. Teraz to wiem, ponieważ mieszkam na parterze.
Chodzenie po schodach może być męczące, ale można się przyzwyczaić. Może z wiekiem zacząć się problem (wiem z obserwacji sąsiadów). Może to pierdoła, ale nie brudzi się tak, jak na parterze. Jeśli ktoś coś niesie na butach, szczególnie zimą - piach i śnieg, wszystko zgubi po drodze. Na parterze mam wiecznie problem z podłogą w przedpokoju. No i u góry jest większy spokój. Teraz do mnie co chwilkę ktoś dzwoni lub puka. A to listonosz z paczką dla sąsiada, a to ulotki, a to "spółdzielnia proszę otworzyć". Nie masz nikogo nad sobą, ważne w szczególności, gdy przytrafi Ci się upierdliwy, głośny sąsiad nad głową.
Teraz też mieszkam w bloku czteropiętrowym i czasem zajdę do sąsiada na samej górze. W lecie różnica temperatury jest ogromna. U mnie normalnie, u niego sauna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 9:32
Zawsze tym na dole możesz wycisk dać i... na przykład wodą zlać. W łazience nabity kran na twój ostatni czeka ruch.
I do nieba zawsze bliżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANKA 4-GO PIĘTRA niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 9:48
MIESZKAM NA 4-TYM OD PONAD 3 LAT FAKT JEST TAKI ŻE JEST SPOKOJNIEJ NIKT MI NAD GŁOWĄ NIE ŁAZI A CO DO PRZECIEKÓW MAMY DACH WYREMONTOWANY NIE MAMY ŻADNYCH PROBLEMÓW Z ZACIEKAMI JEST CIEPŁO W MIESZKANIU DLATEGO MAŁO CO GRZEJEMY NAWET W ZIMIE DZIEKI CZMU MOZNA ZAOSZCZĘDZIĆ NA OGRZEWANIU W LECIE JAK SĄ UPAŁY MAM ROLETY ALBO ZASŁONY UŻYWAM ICH I NIE NARZEKAM DO CHODZENIA MOZNA SIE PRZYZWYCZAIĆ JA TERAZ JAK WCHODZĘ TO NAWET NIE WIEM KIEDY MI PIĘTRA MIJAJĄ TAK SZYBKO I PRZENIOSŁAM SIĘ Z PARTERU BO MNIE TE BABKI GADAJĄCE POD BLOKIEM MĘCZYŁY SIEDZĄ NA TYCH ŁAWKACH CZY DZIECIAKI TY OKNO OTWORZYSZ I WSZYSTKO SŁYSZYSZ JAK OBGADUJĄ KAŻDEGO DRZWI NON STOP SIĘ OTWIERAJĄ WSZYSTKO SŁYCHAĆ A W ZIMIE KALORYFERY NA MAKSA MIAŁĄM I DALEJ CIĄGNĘŁO OD GŁÓWNYCH DRZWI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego