Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

życie bez facebook :)

~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 22:51
kto nie ma konta na fejsbuku, ten psychopata :)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010253,title,Nie-korzystasz-z-Facebooka-To-podejrzane,wid,14827620,wiadomosc.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinio65 niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 6:32
A ja dzięki facebookowi mogę podzielić się z całym światem swoją pasją: The Beatles i starymi zdjęciami Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
11 kwietnia 2015r. o 7:59
"Niektórzy pracodawcy i psycholodzy twierdzą, że unikanie portali społecznościowych jest w obecnych czasach "podejrzane". "
Można ludziom rzucić kolejny temat, żeby ich poróżnić? można!
Faceebok, Bolec.Info, nie jest ani dobry, ani zły, zależy w jakim celu ludzie zakładają konta :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 8:51
facebook dla odwaznych ludzi , a nie dla tych którzy chowaja twarz ,taka prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 9:24
:) Moim skromnym zdaniem fb czy inne portale społecznościowe są źródłem różnych informacji, które wykorzystuje się w różnych celach. Co mądrzejsi raczej wiedzą jak korzystać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 9:25
Fb to nic innego jak chwalenie się tym co mam, gdzie byłem/łam, jakie mam dzieci,jaką kupę zrobiło i w większości umieszczaniem pier....ł na profilach.
Swojego czasu też miałam tam profil ale szybo stamtąd zniknęłam.
Nie jest mi do niczego potrzebny.A patrząc na to że ktoś ma 1000 czy 2000 "znajomych" to śmiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 13:04
jak ktos ma kompleksy i nie ma czym sie chwalic to siedzi cicho ... albo woli byc nie ogladany ,bo cos w zyciu nabroil .... bardzo duzo inteligentnych ludzi ma konta oficjalne na fb ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fałszywy blog niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 13:47
~.... napisał(a): jak ktos ma kompleksy i nie ma czym sie chwalic to siedzi cicho ... albo woli byc nie ogladany ,bo cos w zyciu nabroil .... bardzo duzo inteligentnych ludzi ma konta oficjalne na fb ..
mam znajomego:ham prostak i bydle dla nieznajomych znajomych i rodziny ,wyzywa ludzi od h-u-j-u-w ,coś strasznego brak mi słów no i on jest czołowym lanserem na fb,,,,a mam znajomego miły skromny patriota kocha rodzine szanuje wszystkich i nie korzysta z tego fb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza