Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

życie bez facebook :)

~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 17:02
~;; napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010253,title,Nie-korzystasz-z-Facebooka-To-podejrzane,wid,14827620,wiadomosc.html?ticaid=114ab5

i koniec
następny nosiciel głupoty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 19:46
Świat w którym żyjemy daje nam możliwość wyboru, żadne komentarze tego nie zmienią, albo jesteśmy na FB i zapitalamy na podatki, albo nie jesteśmy i też zapitalamy na podatki.
Tyle że na FB mogę się pośmiać czasem, lub polansować :P
Ja mam konto na fb, co by nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 20:01
~Jakiś ktoś napisał(a): Dla mnie zaskakujące jest raczej to, że istnieje wielu przeciwników Facebooka, chwalą się tym i szczycą, uważają się za lepszych, a także ukradkiem korzystają z portalu! Zaglądają przez konta swoich dzieci np. I są bardziej na bieżąco niż niejeden facebookowicz ; )
Myślisz, że każdy się nudzi i musi korzystać ze wszystkich serwisów społecznościowych. Ludzie nie uważają się za lepszych ani gorszych. Nie muszą być wszędzie i wszystkim się interesować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jakiś ktoś niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 20:38
~ napisał(a):
~Jakiś ktoś napisał(a): Dla mnie zaskakujące jest raczej to, że istnieje wielu przeciwników Facebooka, chwalą się tym i szczycą, uważają się za lepszych, a także ukradkiem korzystają z portalu! Zaglądają przez konta swoich dzieci np. I są bardziej na bieżąco niż niejeden facebookowicz ; )
Myślisz, że każdy się nudzi i musi korzystać ze wszystkich serwisów społecznościowych. Ludzie nie uważają się za lepszych ani gorszych. Nie muszą być wszędzie i wszystkim się interesować.


...Chyba się nie zrozumieliśmy. Przeczytaj uważniej moją wypowiedź ; )
...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 22:14
No masz racje, daj wiecej zdjec, pokaz swoja odwage i wrzuc slit focie rodzinki, dzieci i jeszcze sprzetu z chaty. Komornik jak coscsie ucieszy, pedofil tez :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
11 kwietnia 2015r. o 22:39
Powiem tylko tyle: są dwie strony medalu facebookowego życia.
Ludzie zakładają tam konta z różnych powodów.
Na początku FB był typowym społecznościowym portalem,gdzie na profilu pojawiały sie zdjęcia,dzielenie nimi ze znajomymi-których notabene było zawsze więcej na portalu niż w rzeczywistości.
Teraz FB spełnia wiele innych potrzeb: politycy dzielą sie swoimi opiniami,są grupy typu"sprzedam,kupię,itd", ludzie chorzy i potrzebujący prosza o wsparcie...
Można tak wymieniać w nieskonczoność.
To w jaki sposób kazdy z nas wykorzysta konto FB to już kwestia indywidualna.
Zgadzam sie ,ze fb wciąga i potrafi uzależnić.
Zwłaszcza gdy ludzie mają zbyt wiele czasu w realu,
może to stać się niebezpieczne.Z czasem nie wyobrazają sobie
zycia bez sprawdzenia lików ;)
Najważniejsze to uświadomić sobie ,że internet nie powinien zabierać nam prawdziwego życia.I próbowac coś z tym zrobić.
A dla tych ,którzy tak zaciekle tu ganią fb :
kochani, czy to fb czy bolec.info - jestem przekonana że codziennie sprawdzacie ten portal ,podobnie jak facebookowicze swój ;-)



Dopisane 11.04.2015r. o godz. 22:39:

Powiem tylko tyle: są dwie strony medalu facebookowego życia.
Ludzie zakładają tam konta z różnych powodów.
Na początku FB był typowym społecznościowym portalem,gdzie na profilu pojawiały sie zdjęcia,dzielenie nimi ze znajomymi-których notabene było zawsze więcej na portalu niż w rzeczywistości.
Teraz FB spełnia wiele innych potrzeb: politycy dzielą sie swoimi opiniami,są grupy typu"sprzedam,kupię,itd", ludzie chorzy i potrzebujący prosza o wsparcie...
Można tak wymieniać w nieskonczoność.
To w jaki sposób kazdy z nas wykorzysta konto FB to już kwestia indywidualna.
Zgadzam sie ,ze fb wciąga i potrafi uzależnić.
Zwłaszcza gdy ludzie mają zbyt wiele czasu w realu,
może to stać się niebezpieczne.Z czasem nie wyobrazają sobie
zycia bez sprawdzenia lików ;)
Najważniejsze to uświadomić sobie ,że internet nie powinien zabierać nam prawdziwego życia.I próbowac coś z tym zrobić.
A dla tych ,którzy tak zaciekle tu ganią fb :
kochani, czy to fb czy bolec.info - jestem przekonana że codziennie sprawdzacie ten portal ,podobnie jak facebookowicze swój ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13450
#danielhut nieaktywny
11 kwietnia 2015r. o 22:46
Cześć ,chciałbym wam przekazać iż Unia Europejska, rozdaje darmowe doładowania do telefonu (jednorazowo) - 30zł
Myśle że to super że wkońcu coś dostaliśmy za darmo ;)
Mi tam się przydało takie doładowanie z racji tego że dużo dzwonie

Jak ktoś chcę zgarnąć doładowanie to proszę tu jest link: http://odu.pl/darmowedoladowaniaue

Sposób działa, załączam zdjęcie[img=1428785192_epctxwm.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2015r. o 22:48
~ali napisał(a): Świat w którym żyjemy daje nam możliwość wyboru, żadne komentarze tego nie zmienią, albo jesteśmy na FB i zapitalamy na podatki, albo nie jesteśmy i też zapitalamy na podatki.
Tyle że na FB mogę się pośmiać czasem, lub polansować :P
Ja mam konto na fb, co by nie było.


Wyczuwam głos Kominiarza , byłego rzeźnika :D. Wiesz , że Cię lubię :D Jak sobie przypomnę tą solniczkę ... i ten kołpak :D , to chyba sobie założę konto na fejsie , może jaka laska mi się trafi :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima