Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

życie bez facebook :)

11855
#Adelajda nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 1:14
~;; napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010253,title,Nie-korzystasz-z-Facebooka-To-podejrzane,wid,14827620,wiadomosc.html?ticaid=114ab5

i koniec

Dla mnie psychopatą jest ten, kto korzysta z Facebooka. Jak można się tak publicznie obnażać ze wszystkiego, nawet ze swoich myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 1:16
Adelajda napisał(a):
~;; napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010253,title,Nie-korzystasz-z-Facebooka-To-podejrzane,wid,14827620,wiadomosc.html?ticaid=114ab5

i koniec

Dla mnie psychopatą jest ten, kto korzysta z Facebooka. Jak można się tak publicznie obnażać ze wszystkiego, nawet ze swoich myśli?


Dobrze napisane :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 1:30
A tak na marginesie, to dzięki temu portalowi pewna znana mi osoba znalazła oszusta, którego policja nie mogła namierzyć, a ten głupek podał tam wszystko jak na tacy, że nawet detektyw nie był potrzebny. Czasem to dziadostwo się przydaje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 1:58
Adelajda napisał(a): A tak na marginesie, to dzięki temu portalowi pewna znana mi osoba znalazła oszusta, którego policja nie mogła namierzyć, a ten głupek podał tam wszystko jak na tacy, że nawet detektyw nie był potrzebny. Czasem to dziadostwo się przydaje :)


Ale widocznie policja nie korzysta :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 7:19
Ja tam mam fb ale zaglądam sporadycznie.Właśnie mi przypomnieliście.Wszystko dla ludzi ale trochę umiaru by się niektórym przydało.Rozpierdzielają mnie ogólnie ludzie którzy opisują każdy swój krok np:"właśnie zrobiłem kupę a teraz idę na spacerek"bo szczerze G mnie to interesuje.Ludzie którzy wrzucają codziennie nowe foty przy lusterku też a jeszcze bardziej żalące się biedne misie.Czasami żałuję że zostało mi trochę ogłady chociaż z drugiej strony to raczej nie ogłada a świadomość że ten pojazd przeczyta ktoś z rodzinki.No nic.Raz na jakiś czas robi się pożądki w znajomych i jest ok ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 7:33
~TOjsienka napisał(a): Ja tam mam fb ale zaglądam sporadycznie.Właśnie mi przypomnieliście.Wszystko dla ludzi ale trochę umiaru by się niektórym przydało.Rozpierdzielają mnie ogólnie ludzie którzy opisują każdy swój krok np:"właśnie zrobiłem kupę a teraz idę na spacerek"bo szczerze G mnie to interesuje.Ludzie którzy wrzucają codziennie nowe foty przy lusterku też a jeszcze bardziej żalące się biedne misie.Czasami żałuję że zostało mi trochę ogłady chociaż z drugiej strony to raczej nie ogłada a świadomość że ten pojazd przeczyta ktoś z rodzinki.No nic.Raz na jakiś czas robi się pożądki w znajomych i jest ok ;)


Ze swej strony dodam , że miałem tylko trzech Przyjaciół. Jeden mnie zdradził i okradł , drugi zmarł , a trzeci dalej śmiga na rowerku własnej konstrukcji :D
Chyba sobie założę koncicho na twarzoksiążce ( jak Hemiczny mawia :D ) co by się zapisać do Twoich znajomych, Czarny Aniołku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 7:47
No Paniusia dajesz...nie jesteś żadną z tych trzech grup ludzi to możesz wpadać :). ..a jak Ci się odmieni to się zrobi porządki :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 7:59
Nie odmieni mi się , starzy komunistyczni konserwatyści , już tak mają :D

Czas chyba jakieś śniadanie zrobić.

Chcecie fotki na fejsbuczku ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie