Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

życie bez facebook :)

~pawel zlodziej niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 12:08
a co to jest facebook czy to nie ten portal gdzie każdy chce miec min 300 wirtualnych znajomych , pokazać jak w Egipcie jest pięknie, jakim autem jeździ i czego sie dorobił ale nikt nie napisał ze jest niewolnikiem w wolnym kraju z kredytem na 30 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 12:29
Pannazdzieckiem napisał(a): . Zawsze uważałem , że człowiek powinien być taki sam , w wirtualnej rzeczywistości i w realu. ści ... :)


No jak nie jak tak....jestem za ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 12:31
Pannazdzieckiem napisał(a): . Zawsze uważałem , że człowiek powinien być taki sam , w wirtualnej rzeczywistości i w realu. ści ... :)


No jak nie jak tak....jestem za ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 13:05
Wiem Anielico :) Gdybym był trochę starszy , niż jestem ,mogła byś być moją Córką , ale zawsze brakowało mi śmiałości do Kobiet , szczególnie do takich " nieprzystosowanych " , jak Ty :). Moja siedemnastoletnia, spłodzona Córcia, też taka jest. Wqurwia mnie w prawdzie , że ma dwie lewe ręce do roboty, jak Jej matka biologiczna , ale cieszy ten bunt :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozsądnie niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 13:14
Moi drodzy.Jak wszystko tak i fb jest dla ludzi.Spójrzcie tu na portalu jak na tacy podawane są noworodki z miarą, nazwiskiem,wagą.Dla mnie to szok,że tak można własne dziecko wystawić na pokuszenie dla wszelkiego rodzaju 'dziadostwa',a i minus dla portalu za taką akcję.Tak więc nierozsądnych nie brakuje nigdzie.Na każdym portalu znajdą się ludzie,którzy chcą pokazać całą swą prywatność innym.Ich sprawa,ale wielu dawno tego nie robi lub tez nigdy nie robiło.Nie ma obowiązku podawania danych na fb, wklejania prywatnych zdjęć,podawania jakichkolwiek informacji osobistych o sobie.Za to fb jest doskonałym komunikatorem.Znacznie lepszym i sprawniejszym niz skype.Można nawiązywać zawodowe kontakty, reklamowac swoją firmę, rozwijać pasje.Fb to nie tylko portal dla bzdur i coraz rzadziej taki jest.Rozsądni ludzie wiedzą w jaki sposób wykorzystywać jego mozliwości nie ograniczając swojej wolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 19:13
Pannazdzieckiem napisał(a): Wiem Anielico :) Gdybym był trochę starszy , niż jestem ,mogła byś być moją Córką , ale zawsze brakowało mi śmiałości do Kobiet , szczególnie do takich " nieprzystosowanych " , jak Ty :))
Nie no...kurde...Paniusia przestaniesz?...nieprzystosowanych? :| :D Znowu się zająkałam bo nie zatrybiłam...ale jeśli chodziło że zdrowo trzepniętych to to by się nawet zgadzało :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 23:33
CNC napisał(a): W dzisiejszych czasach większość z nas ma konto na tym portalu , lecz ja osobiście stwierdziłem ze przestało mnie to już bawić i konto odeszło w zapomnienie :D i wiece co jest mi z tym zaje-fajnie :D ostatnio wiele osób robi podobnie , czas fb skończy sie tak jak nk :D
[img=1428606414_2th0v84.jpg]




Matko jedyna odkrycie AMeryki prawie że 😀😀😀 Nobla temu panu Nobla!!!! 😂😂😂
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
13 kwietnia 2015r. o 9:12
Ja nie miałem i nie mam konta na FB, na NK nie logowałem się już chyba z pół roku. Chyba czas usunąć konto z NK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza