Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

uzdrowiciel

~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 19:25
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 19:28
Najlepsze i Najkorzystniejsze uzdrowienie czegokolwiek jest u Stwórcy - bez pośredników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zszokowany niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 19:36
jaki to znachor z gromadki on nawet zwierzat nie umie leczyc . bylem raz u niego to zapytalem co mysli co mi dolega a on na to ze wlasnie nic mi nie dolega jest zdrowy jak ryba a ja ledwo zyje taki wlasnie jasnowidz no jasnowidz moze tak ale od kasiory. Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 19:53
Nie polecam tego znachora z gromadki bylem u niego nic nie doradzil i na dodatek nie dostalem paragonu z wizyty a mowilem ze potrzebny mi do opieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 21:42
~zszokowany napisał(a): jaki to znachor z gromadki on nawet zwierzat nie umie leczyc . bylem raz u niego to zapytalem co mysli co mi dolega a on na to ze wlasnie nic mi nie dolega jest zdrowy jak ryba a ja ledwo zyje taki wlasnie jasnowidz no jasnowidz moze tak ale od kasiory. Nie polecam.


Jeśli chodzisz do znachora to na bank masz coś z mózgiem. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~100% niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 22:16
madziula13 napisał(a): No żeby w XXI wieku wierzyć w znachorów , baby odczyniające uroki i tym podobne bzdety to w głowie się nie mieści . Ciemnogród .


I tu masz rację, Gromadka to Ciemnogród.

Mieszkaniec. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 22:22
Nie wiem jak gromadka bo ja do grupki się zaliczam (magów), ciemnogrodem jest właśnie ten kto nie dostrzega energii. Pozdrawiam szczerze z jasnogrodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
18 kwietnia 2015r. o 9:17
jakieś cyrki :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza